УКФ проводить конкурс проєктів стріткультури. Переможці отримають від 100 до 700 тисяч гривень

УКФ проводить конкурс проєктів стріткультури. Переможці отримають від 100 до 700 тисяч гривень

УКФ проводить конкурс проєктів стріткультури. Переможці отримають від 100 до 700 тисяч гривень

Український культурний фонд разом із громадською організацією "Центр вуличних культур" відкрили прийом конкурсних проєктів вуличної культури. Про це повідомляється на сайті Street Culture.

Загальний бюджет конкурсу становить 10 млн гривень. На один проєкт переможцям виділять від 100 тисяч до 700 тисяч гривень. Онлайн-анкету для участі треба заповнити до 15 січня.

Загалом графік такий:

  • 1 — 12 лютого: навчання авторів найкращих ідей;
  • 15 лютого — 12 березня: подання учасниками аплікаційних пакетів;
  • 1 березня — 3 травня: конкурсний відбір проєктів;
  • 1 червня — 8 листопада: реалізація проєктів з моменту підписання Договору про надання гранту, включно з поданням звітності.

Перевагу будуть віддавати ідеям, які утверджують вуличну культуру як невід'ємну складову розвитку молоді, сприяють її культурному та особистісному становленню та самовираженню. Формати можуть бути різними: від відеороликів та графіті до фестивалів і концертів вуличних культур.

"Це великий шанс для спільнот street culture з різних куточків України пропагувати вуличну культуру і змінити свої міста. Багато хто мріє влаштувати фестиваль, збудувати урбан-парк або, наприклад, започаткувати подкаст про вуличні культури. Тепер все це можливо", – пояснює співзасновник "Центру вуличних культур" Єгор Матюхін.

Що відомо

  • "Центр вуличних культур" або Street Culture з 2016 року займається популяризацією вуличної культури серед широких верств населення, робить її частиною міського життя.

Читайте також

Замість підсумків: що відбувалось з мистецтвом в Україні у коронавірусну кризу 2020 року

У Бахмуті митці за два місяці створили пів сотні вуличних картин

У центрі Харкова відновлюють мурал Скрябіну

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше