"Відправив Зінченка назад в Україну". Як фанати відреагували на падіння Зінченка у матчі АПЛ AP Images

Гравець запам'ятався в матчі проти "Брайтона".

Український захисник англійського "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відіграв увесь матч проти "Брайтона" в рамках англійської Прем'єр-ліги.

Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь "Манчестер Сіті", а Зінченко став найкращим за кількістю перехоплень - він 5 разів обкрадав суперників.

Однак найбільше Зінченко запам'ятався епізодом на 32-й хвилині, коли новачок "Брайтона" Персі Тау одним фінтом посадив Олександра на газон.

"Брайтон" вибігав у контратаку правим флангом, Персі Тау зустрівся з українцем на флангі - і одним фінтом змусив того впасти на газон.

Відео епізоду

Як відреагували фанати на це падіння Зінченка:

"Персі Тау проти "Манчестер Сіті" в цифрах: 68 хвилин зіграв, 25 дотиків, три спроби дриблінгу, всі успішні, дві ключові дії в захисті, створив один момент. Він же посадив Зінченка на дупу", - написав користувач соцмережі.
"Сподіваюся, з Зінченком все гаразд", - пише ще один користувач "Твіттера"

"Прямі кадри епізоду за участю Персі Тау та Зінченка".

"Зінченко ніколи не забуде Персі Тау".

"Зінченко після того, як Персі Тау пішов на заміну".

"Те, що Персі Тау зробив із Зінченком, має бути кримінальним злочином".

"Персі Тау йде додому і перевіряє кишені: ключі від машини, Айфон, гаманець, Зінченко".

"Зінченко, коли Персі Тау отримав м'яч".

"Персі Тау відправив Зінченка назад в Україну"

Хто такий Персі Тау

Південноафриканський футболіст, нападник англійського "Брайтон енд Гоув Альбіон" і національної збірної ПАР

У матчі проти "Манчестер Сіті", Тау дебютував за "Брайтон" у сезоні 2020/21. Але, загалом, цей матч став для нього другим у цьому клубі. Раніше на правах оренди виступав у бельгійському "Андерлехті". Також грав за "Брюгге", "Ройал Юніон Сейнт Гіллуа" та "Мамелоді Сандаунс".

Всього зіграв 183 офіційних матчі, в яких забив 45 голів та віддав 49 асистів. Також 25 матчів зіграв за збірну ПАР, у яких забив 12 голів.

Скільки ігрового часу в Зінченка за "Манчестер Сіті"

• Зіграв останні два матчі "Манчестер Сіті" в АПЛ. До того - 12 хвилин за п'ятнадцять турів.
  • Усього в сезоні провів 3 матчі в АПЛ (192 хвилини), 2 гри в Кубку Ліги (180 хвилин) та 4 матчі в Лізі чемпіонів (260 хвилин).
  • Зіграв чотири з останніх шести матчах "Манчестер Сіті": проти "Челсі" та "Брайтона" в АПЛ, а також проти "Арсенала" та "Манчестер Юнайтед" у Кубку Ліги.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс