Херсонський художній музей проведе день музейного селфі, але за новими правилами

Херсонський художній музей проведе день музейного селфі, але за новими правилами

Херсонський художній музей проведе день музейного селфі, але за новими правилами Суспільне Херсон

Херсонський обласний художній музей ім.О.О. Шовкуненка, незважаючи на локдаун, вирішив не відмовлятися від традиції і долучитися до Міжнародного дня музейних селфі. Щоправда, за новими правилами.

Поціновувачі мистецтва можуть провести цей день нетрадиційно та креативно, ‒ повідомляє Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка

"На жаль, запросити вас до музею ми не можемо (бо триває ремонт), а чому б не використати як експонат, на фоні якого треба сфотографуватися, саму будівлю? Тим більше, що про неї останнім часом говорять багато, бо саме вона стала символом Херсонщини у проєкті “Кишенькова країна”. Та й подарунки будуть доречні — саме ці чарівні листівочки, які за допомоги сучасних технологій перетворюються на 3D-модель музейної споруди", ‒ ідеться у повідомленні.

Херсонський художній музей проведе день музейного селфі, але за новими правиламиХерсонський художній музей

Через посилений карантин фотографуватися охочим пропонують у масці і закликають навіть тут проявити креатив.

Тож що треба зробити, якщо ви виявите бажання взяти участь у конкурсі музейних селфі:

  • до 20 січня включно на фоні музейної будівлі зробити селфі або сфотографуватися з друзями чи родиною (обов’язково у масці!).
  • 20 січня викласти цю світлину (або серію світлин) у Facebook, Twitter чи Instagram із тегами: #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2021 #art_museum_ks.
  • Згадати свій наулюбленіший експонат з хештегом #ШедевриЧекають.

Найактивніші та найкреативніші учасники отримають листівки із зображенням музею від “Кишенькової країни”. Автори 10 фото, які зберуть найбільше лайків, отримають запрошенння на безкоштовне відвідання музею, щоправда, після закінчення ремонту, який наразі триває у закладі.

Що відомо

  • Кожну третю середу січня увесь світ долучається до Міжнародного дня музейних селфі (Museum selfie day), цьогоріч він припадає на 20 січня.
  • Вперше День музейних селфі відбувся 2014 року, коли пересічна жителька Лондона Мар Діксон разом зі своєю донькою відвідала декілька музеїв та опублікувала світлини у соціальних мережах. Публікації стали резонансними, а звичайні відвідини музею переросли у захід, який отримав значну кількість послідовників. Наразі Діксон продовжує вести власний сайт про музеї та мистецтво.

Читайте також

Замість підсумків: що відбувалось з мистецтвом в Україні у коронавірусну кризу 2020 року

Виставки руками та очима художників: експозиції, що увійшли в історію мистецтва

Мистецтво, створене для Інтернету та з Інтернету: що ми знаємо про нет-арт

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше