"Це шок". "Баварія" сенсаційно вилетіла з Кубку Німеччини від клубу з другої Бундесліги fcbayern.com

Мюнхенці вперше за 17 років програли команді з нижчого дивізіону.

Чинний володар Кубка Німеччини "Баварія" зустрічалася з "Гольштайном" в рамках 1/16 фіналу турніру. Гра пройшла в Кілі на стадіоні "Гольштад-Штадіон" і закінчилася перемогою господарів в серії пенальті (2:2, 6:5).

Основний час матчу завершився з рахунком 2:2. "Баварія" відкрила рахунок на 14-й хвилині. Гол у свій актив записав Серж Гнабрі. В середині тайму Фін Бартельс відновив рівновагу. На самому початку другого тайму Лерой Сане вивів мюнхенців вперед. На п'ятій компенсованій хвилині до матчу Хауке Валь знову зробив рахунок рівним і перевів гру в додатковий час.

В овертаймі команди також не змогли виявити сильнішого, і путівка в наступний раунд турніру розігрувалася в серії післяматчевих пенальті, де перемогу здобули футболісти "Гольштайн".

"Гольштайн" - "Баварія" - 2:2 (6:5 пен.)

Голи: Бартельс, 37, Валь 90+5 - Гнабрі, 14, Сане, 47.

"Гольштайн" - "Баварія": відео вирішального пенальті

Головний тренер "Баварії" Ганс Дітер Флік поділився своєю думкою щодо результату цього матчу.

"Звичайно, це шок. Ми дуже сильно розчаровані, В цілому, все вирішили деталі, команда показала відмінний дух. Ми домінували і це було нашим завданням. Неприємно, що дозволили супернику зрівняти рахунок на останній секунді. Потрібно привітати "Гольштайн", матч по-справжньому вийшов кубковий, вони грали з граничною самовіддачею", - заявив Флік.

Мюнхенська "Баварія" вперше з сезону-2003/04 вилетіла з Кубка Німеччини, програвши клубу з другої Бундесліги.

Востаннє клубу з другої Бундесліги вдавалося зупинити "Баварію" 17 років тому, коли це зробила "Алеманія" на стадії 1/4 фіналу.

• У поточному сезоні Бундесліги "Баварія" знаходиться на першому місці з 33 балами.
  • Після 15-и турів другої Бундесліги "Гольштайн" посідає третє місце з 29-ма очками в активі. В 1/8 фіналу турніру "Хольштайн" зіграє з командою "Дармштадт 98".
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start