Рішення про присутність вболівальників на Олімпіаді-2020 у Токіо ухвалять до березня

Рішення про присутність вболівальників на Олімпіаді-2020 у Токіо ухвалять до березня

Рішення про присутність вболівальників на Олімпіаді-2020 у Токіо ухвалять до березня АР

Протягом кількох місяців стане відомо, чи допустять уболівальників.

Організатори перенесених Літніх Олімпійських ігор-2020, котрі пройдуть у Токіо, планують ухвалити рішення про присутність глядачів на Олімпіаді до березня. Про це повідомив Insidethegames.

Читайте також: 80% японців виступили за скасування або перенесення Олімпіади в Токіо - опитування

За словами президента Токіо-2020 Йосіро Морі, рішення про допуск глядачів до Олімпійських ігор буде прийнято протягом наступних двох місяців.

Організатори готуються до жорсткого виклику, пов'язаним із дозволом фанатам відвідати Токіо-2020 року, оскільки розповсюдження COVID-19 створює додаткову невизначеність в усьому світі.

Раніше в січні в Токіо було оголошено надзвичайний стан, щоб обмежити зростання числа хворих на коронавірус. Офіційні особи Токіо-2020 тепер сподіваються побачити скорочення числа випадків, перш ніж оголосити про свою позицію щодо допуску глядачів.

"Я думаю, що в період з лютого по березень нам доведеться прийняти дуже важке рішення", - сказав Морі на онлайн-лекції, організованої японським інформаційним агентством Kyodo News.

Вже продано близько 4,48 мільйона квитків на Олімпійські ігри, а також 970 000 квитків на Паралімпійські ігри через офіційний сайт продажу квитків і різні лотереї.

Квитки будуть дійсні до 2021 року, і минулого місяця вже 810 000 японських власників квитків на Олімпійські ігри зажадали відшкодування витрат.

Згідно з прогнозами, продаж квитків принесе дохід у розмірі 90 мільярдів йен (857 мільйонів доларів США).

Читайте також: "Немає жодних гарантій, що вона відбудеться". Дік Паунд - про Олімпіаду-2020 у Токіо

Раніше ЗМІ писали, що Японія допустить "велику кількість" глядачів на Олімпіаду в Токіо. А Віцепрезидент МОК заявляв, що Олімпіада в Токіо відбудеться незалежно від коронавірусу.

Також МОК збирається вакцинувати від коронавірусу всіх учасників Олімпіади-2020 у Токіо.

Що відомо

  • Спочатку літні Олімпійські ігри в Токіо повинні були відбутися з 24-го липня по 9-е серпня 2020-го року. Але через пандемію коронавірусу змагання були перенесені на рік і тепер пройдуть з 23-го липня по 8-е серпня 2021-го року. При цьому назва Ігор "Токіо-2020" збережена.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс