Не хотів одягати маску: Брюса Вілліса змусили піти з магазину у Лос-Анджелесі

Не хотів одягати маску: Брюса Вілліса змусили піти з магазину у Лос-Анджелесі

ЗМІ
Не хотів одягати маску: Брюса Вілліса змусили піти з магазину у Лос-Анджелесі pagesix

65-річного актора Брюса Вілліса попросили залишити магазин Rite Aid у Лос-Анджелесі після того, як він відмовився одягнути маску.

Як повідомляє New York Post з посиланням на власні джерела, інцидент стався 11 січня. Так, іншим відвідувачам магазину не сподобалося, що Вілліс не одягнув маску при вході до магазину попри те, що у нього на шиї була пов'язана хустка, яку він міг натягнути.

Урешті актор покинув магазин без покупок, однак його встигли сфотографувати без маски біля прилавків. Представники Вілліса проігнорували запити журналістів щодо цієї ситуації.

Видання зазначає, що Лос-Анджелес є епіцентром розповсюдження COVID-19 у Каліфорнії, число смертей від хвороби у ньому вже сягнуло понад 10 тисяч осіб.

Вілліс провів більшу частину пандемії з колишньою дружиною Демі Мур і їх дорослими дітьми — Скаут, Румер і Талулою — в сімейному будинку в штаті Айдахо. У минулому році ходили чутки, що нинішній шлюб Вілліса з акторкою Еммою Гемінґ був на межі розриву через те, що вона вирішила залишитися в Лос-Анджелесі зі своїми маленькими дітьми — Мейбл і Евелін, однак старші діти актора згодом це спростували.

Хто такий Брюс Вілліс

Брюс Вілліс грав у таких фільмах як "Міцний горішок" (1988), "Кримінальне чтиво" (1994), "П'ятий елемент" (1997), "Шосте чуття" (1999), "Місто гріхів" (2005) тощо. Також він співає, веде блог та займається продюсуванням. Останнім часом Вілліс активно співпрацює з кінорежисером Робертом Родрігесом.

З листопада 1987 року по жовтень 2000 року Вілліс був одружений з акторкою Демі Мур. У них народилися три дочки: Румер Гленн Вілліс, Скаут Лару Вілліс, Талула Бель Вілліс. У березні 2009 року одружився з британською моделлю та акторкою Еммою Гемінґ. 1 квітня 2012 у актора і його 33-річної дружини народилася дочка Мейбел Рей, перша від їхнього спільного шлюбу та четверта у Вілліса.

Що відомо

  • Низка найбільших підприємств США вирішила дозволити своїм співробітникам пропускати відвідувачів без масок, якщо вони не бажають їх носити, оскільки деякі люди носять зброю і можуть застосувати її проти працівників магазину.

Читайте також

У США поліцейський застрелив чоловіка після збройної суперечки через відсутність маски

Warner Bros. висунула фільм "Диво-жінка 1984" на "Оскар" у всіх номінаціях

Румунський режисер знехтував нагородою на знак протесту проти кризи в кіноіндустрії

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше