DakhaBrakha виступили на американському музичному онлайн-фестивалі з новою піснею

DakhaBrakha виступили на американському музичному онлайн-фестивалі з новою піснею

DakhaBrakha виступили на американському музичному онлайн-фестивалі з новою піснею

З 11 по 14 січня проходив віртуальний музичний фестиваль Tiny Desk Meets globalFest, в якому взяли участь 16 груп з усього світу. Також на заході від американського радіо NPR виступив український фолк-колектив DakhaBrakha. Група зіграла 2 пісні, зокрема нову композицію під назвою "Komora".

Шанувальники фестивалю раніше вже могли ознайомитися з творчістю DakhaBrakha – у 2014 році українська група виступала на globalFEST, який раніше проходив в Нью-Йорку, а у 2015 році брали участь в шоу Tiny Desk Concert, відео з якого стало вірусним і набрало понад 2 мільйонів переглядів.

"DakhaBrakha прагнуть зберегти музичну та оповідальну традицію України, зробивши її більш доступною для молодої міжнародної аудиторії. Вони створюють приголомшливі звукові світи для традиційних пісень, переосмислюючи свою спадщину, уважно ставлячись до сучасного звучання", – описують український колектив організатори події.

Виступ DakhaBrakha починається на 44-й хвилині. Крім українського гурту, в першому випуску зіграв госпел-колектив Dedicated Men Of Zion, алжирсько-канадський гурт Labess і Sofia Rei.

Що відомо

  • National Public Radio (NPR, Національне Громадське Радіо) – найбільша некомерційна організація, яка збирає і потім поширює новини з 797 радіостанцій США. Фінансується коштом пожертвувань слухачів, кількість яких протягом кожного тижня становить приблизно 32 млн осіб (близько 10% населення США).
  • Tiny Desk Concert – серія камерних live-концертів, організатором якої є американський музикант і редактор NPR Боб Бойл. Одне з найпопулярніших музичних шоу на YouTube.

Читайте також

Найкращі українські музичні альбоми 2020 року: вибір експертів

Найкращі світові альбоми 2020 року: вибір українських музичних експертів

Фестивальне літо-2021. Чи повернуться українські фестивалі і якими вони будуть

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше