"Хотів вибачитися перед уболівальниками та IBU за ситуацію з допінгом". Седнєв - про дискваліфікацію

"Хотів вибачитися перед уболівальниками та IBU за ситуацію з допінгом". Седнєв - про дискваліфікацію

"Хотів вибачитися перед уболівальниками та IBU за ситуацію з допінгом". Седнєв - про дискваліфікацію АР Images

Спортсмен розповів про свою дискваліфікацію.

Український ексбіатлоніст Сергій Седнєв прокоментував свою дискваліфікацію за вживання допінгу, котру він отримав ще в 2015-му році. Про це він розповів у інтерв'ю YouTube-каналу Stargorod Sport.

За його словами, він би хотів повернути час назад та уникнути того, що сталося.

"Багато часу минуло. Кажуть, час лікує, можливо, десь не лікує, а приглушує. Просто так моментів не буває. Чи було? Якщо була дискваліфікація, значить була. Єдине про що зараз шкодую... повернути час назад, звичайно цього не було б", - заявив Седнєв.

Сергій розповів, що він би, в першу чергу, не став мовчати та висловився з цього приводу.

"В першу чергу, коли повернувся б в 2015 рік, я б це прокоментував, тому що тоді це був якийсь шок. Якось так було прийнято рішення мною, не мною - це вже неважливо, що не піднімати це питання", - додав ексбіатлоніст.

Седнєв зазначив, що тоді він не давав пояснень Міжнародному союзу біатлоністів (IBU).

"Я б у першу чергу хотів вибачитися перед IBU, я їм навіть пояснення не дав. Це дійсно зараз психологічно важко. Вибачився б перед уболівальниками, тому що є певні моменти. Однозначно переживаю, хвилююся. Якби повернути час назад, то зовсім все було б по-іншому", - резюмував Седнєв.

Що сталося з Седнєвим

У 2015 році Міжнародний союз біатлоністів (IBU) повідомив про позитивний аналіз допінг-проби Сергія Седнева, яка була взята 22 січня 2013 року в Антхольці після чергового етапу Кубка світу з біатлону-2012/13.

В організмі спортсмена виявили еритропоетин. В результаті Седнєв був дискваліфікований на два роки.

Всі результати Седнева з 22 січня 2013 року анулювали, виступати на офіційному рівні Сергій зміг би з 15 грудня 2016 року. Але в грудні 2014-го року Седнєв оголосив про завершення кар'єри.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика