Кубок світу з біатлону. Український квартет фінішував у топ-6 жіночої естафети

Кубок світу з біатлону. Український квартет фінішував у топ-6 жіночої естафети biathlon.com.ua

У німецькому Рупольдингу в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону "синьо-жовта" збірна боролася за потрапляння на подіум, утім, здала позиції наприкінці гонки.

Україна в жіночій естафеті була представлена золотим складом: Віта та Валентина Семеренки, Юлія Джима та Олена Підгрушна. Саме цей квартет тріумфував на Іграх Олімпіади 2014 в Сочі.

На другому етапі естафети Юлія Джима підняла Україну з 10 на 3 місце, але досвідчена фінішерка Олена Підгрушна програла суперницям на дистанції й ледь врятувалася від штрафного кола. У підсумку підопічні Валерія Лесникова стали шостими. Тріумфувала на етапі Норвегія.

6. Україна (0+7) +54,8

18 січня п'ятий етап Кубка світу продовжить чоловіча естафета. На фінальний день змагань, 19 січня, запланована гонка переслідування.

Як повідомляло Суспільне, на Кубку IBU в Словаччині Україна здобула "бронзу" в змішаній одиночній естафеті.