Формула-1 перенесла Гран-прі Австралії та Китаю: старт сезону відкладений

Формула-1 перенесла Гран-прі Австралії та Китаю: старт сезону відкладений АР Images

Чому так сталося.

Цього року сезон Формули-1 буде відкладений через те, що Гран-прі Австралії та Китаю були перенесені через обмеження, пов'язані з коронавірусом. Про це повідомив ВВС.

Перенесення відбулося через те, що в Австралії та Китаї діють суворі правила щодо прибуття міжнародних авіарейсів.

Гонки були першими і третіми в календарі 2021-го року. Тепер планується, що сезон почнеться з гонки в Бахрейні, котра має відбутися 26-28 березня. Гонка в італійській Імолі, яка пройде з 16 по 18 квітня, стане другою гонкою в сезоні.

"Ми раді підтвердити, що кількість гонок, запланованих на сезон, залишається незмінною. Глобальна пандемія ще не дозволила життю повернутися в нормальне русло, але в 2020-му році ми показали, що можемо безпечно брати участь в гонках як перший міжнародний вид спорту, який повернувся після карантину. У нас є досвід для успішного проведення сезону", - сказав президент Формули-1 Стефано Доменікалі.

Коли тепер відбудуться Гран-прі Австралії та Китаю

Гран-прі Австралії, спочатку заплановане на 19-21 березня, тепер пройде з 19-го по 21-е листопада.

У Формулі-1 повідомили, що обговорення нової дати Гран-прі Китаю, яке повинно було пройти 9-11 квітня, триває.

Дати змагань в Бразилії, Саудівській Аравії й Абу-Дабі були перенесені через зміщення графіку проведення гонки в Австралії.

"Це чудова новина, що ми вже змогли узгодити перенесену дату Гран-прі Австралії на листопад і продовжуємо працювати з нашими китайськими колегами, щоб знайти рішення", - додав Доменікалі.

Місце проведення третьої гонки сезону, котра має відбутися на початку травня, ще не затверджене. Однак, очікується, що вона пройде на трасі портуальського Портімао.

• 4 липня - Австрія (Спілберг)
  • 18 липня - Великобританія (Сільверстоун)
  • 21 листопада - Австралія (Мельбурн)
  • 5 грудня - Саудівська Аравія (Джидда).
  • 12 грудня - Абу-Дабі (острів Яс)

• Валттері Боттас виграв останній Гран-прі Австралії в 2019 році. Гран-прі 2020 року скасували всього за кілька годин до початку першого тренування, коли у члена команди McLaren був виявлений коронавірус.
  • Британський гонщик Льюїс Гемілтон з команди Mercedes став чемпіоном Формули-1 сезону 2020 року. Він гарантував собі чемпіонсто після Гран-прі Туреччини.
  • Льюїс Гемілтон виграв чотири останні сезони Формули-1. А загалом цей чемпіонський титул став для Льюїса Гемілтона сьомим у кар'єрі. Він зрівнявся з Міхаелем Шумахером за найбільшою кількістю здобутих титулів.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start