Андрій Ярмоленко разом із "Вест Гемом" пробився до 1/16 фіналу Кубка Англії

Андрій Ярмоленко разом із "Вест Гемом" пробився до 1/16 фіналу Кубка Англії АР Images

Українець провів на полі майже 70 хвилин.

"Вест Гем" грав із представником п'ятого за силою дивізіону чемпіонату Англії "Стокпортом Каунті" в рамках 1/32 фіналу Кубка Англії.

У стартовому складі "молотобійців" на цей матч опинився й Андрій Ярмоленко.

За весь матч моментів було створено небагато, так як був дуже сильний дощ і поле було не в найкращому стані. Тому гра була дуже складною для обох команд, що особливо заважало комбінаційному футболу.

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко вийшов на цю гру в стартовому складі, але результативними діями не відзначився. В українця був момент з непоганим дальнім ударом на початку гри, але м'яч пролетів в метрі від дальнього кута воріт.

Сам гравець був замінений на 67-й хвилині матчу, він не відзначився результативними діями. Замість нього на полі з'явився Джеррод Боуен.

Єдиний і переможний гол був забитий на 83-й хвилині поєдинку, а його автором став Крейг Доусон, який головою розстріляв ворота суперника після подачі з флангу від Боуена - 1:0.

У підсумку, мінімальна перемога "Вест Гема" та прохід до наступної стадії турніру.

"Стокпорт Каунті" - "Вест Гем": відео-огляд матчу

Для Ярмоленка цей матч став 13-м за "Вест Гем" у сезоні 2020/21 в усіх турнірах. Загалом, футболіст зіграв 577 хвилин на полі.

У цьому сезоні Ярмоленко ще не забивав у АПЛ та Кубку Англії, але має в активі два голи в Кубку ліги в грі проти "Халла". Тоді Андрію вдалося не лише оформити дубль, а й віддати два асисти.

Також Ярмоленко забив у матчі Ліги націй за збірну України в першому турі групового етапу проти Швейцарії (2:1).

• У наступному раунді Кубка Англії, "Вест Гем" зіграє з представником третього за силою дивізіону чемпіонату Англії - "Донкастером". Матч запланований на 23-є січня.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс