Міністр культури закликав українців виїздити до заповідників, щоб не порушувати карантин

Міністр культури закликав українців виїздити до заповідників, щоб не порушувати карантин

Міністр культури закликав українців виїздити до заповідників, щоб не порушувати карантин УНІАН

Міністр культури Олександр Ткаченко закликав українців дотримуватися карантину, не збиратися у компанії та ходити до парків, щоб заклади культури змогли відкритися 25 січня.

"Щоб сфера культури запрацювала 25 січня – потрібна ваша підтримка. Я не закликаю вас сидіти вдома. Навпаки! Просто дотримуйтесь соціальної дистанції. Візьміть каву на виніс, поїдьте в заповідник (вони, до речі, працюють), сходіть з родиною у парк. Важливо: не збирайтеся компанією в одному місці – занадто великі ризики захворіти", - написав міністр у Telegram.

Він відзначив, що наразі кінотеатри, театри, виставкові зали, креативний бізнес "чи не найбільше потерпають від жорсткого карантину", оскільки дотримуються усіх обмежень.

"Я розумію, кожному хочеться зустрітися з друзями та рідними. І саме тому напередодні вже неіснуючого свята – "старого нового року", який все одно хтось відзначатиме, подумайте про тих, хто вас оточує. А також про українську культуру і її працівників, про мільйони людей, що працюють у малому бізнесі. Саме вони зазнають збитків від локдауну чи не найбільше", - наголосив міністр.

Ткаченко зазначив, що як і коли культура вийде з кризи залежить від відповідальності громадян.

Що відомо

  • Раніше Ткаченко пропонував українцям відвідати заклади культури на вихідних, оскільки "сфера креативних індустрій потребує підтримки".
  • Ткаченко порекомендував українцям приділити на вихідних зайву годину-дві на читання, а також порадив звернути увагу на деякі новинки ринку.
  • Президент Володимир Зеленський схвалив зниження ставки податку на додану вартість з 20% до 7% для культурних індустрій.

Читайте також

Як підтримати сферу культури під час локдауну. Поради від міністра

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше