Світоліна на тайбрейку в третьому сеті вибила росіянку Александрову та вийшла в 1/4 фіналу Абу-Дабі WTA

Еліна відіграла два матчболи на тайбрейку.

Українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує виступи на турнірі в Абу-Дабі - друга сіяна пройшла в 1/4 фіналу. У матчі третього раунду Світоліна вибила другу росіянку поспіль: українка обіграла 17-у сіяну, Єкатєріну Александрову. Це була друга очна гра тенісисток: на Ролан Гаррос-2020 Світоліна перемогла у двох сетах.

В Абу-Дабі матч видався значно складнішим.

У першому сеті тенісистки обмінялися брейками на старті матчу, після чого Світоліна виграла чотири гейми поспіль (зробила два брейки) і повела 5:1. Зрештою, партія закінчился з рахунком 6:2 на користь Еліни.

У другому сеті Еліна зробила три брейки, подавала на матч за рахунку 5:4, але безуспішно - Александрова тричі робила зворотній брейк, не дала українці подати на матч. Сет перейшов у тайбрейку, де сильнішою була росіянка - 7:5, і 1:1 по сетах.

У третій партії Світоліна постійно була у ролі тієї, хто наздоганяє: вона програла свою подачу за рахунку 1:1, а тоді при 2:4 відіграла три брейкпоїнти (прихоані матчболи росіянки). Александрова подавала на матч за рахунку 5:4, але у цей момент Світоліна зробила зворотній брейк.

Як і в другому сеті, тенісистки дійшли до тайбрейку. Александрова була постійно попереду, у неї було два матчболи, але Світоліна відіграла їх. А зі свого другого матчболу Еліну виграла матч - Александрова зробила невимушену помилку та програла гру, 10:8 на тайбрейку.

Гра між Світоліною та Александровою тривала більше двох з половиною годин - українка перемогла та вийшла в 1/4 фіналу.

WTA. Абу-Дабі. Третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 2) - Єкатєріна Александрова (Росія, 17) 2:1 (6:2, 6:7 (5), 7:6 (8) )

• В 1/4 фіналу Еліна Світоліна зіграє ще з однією росіянкою - Веронікою Кудерметовою.
  • На турнірі в Абу-Дабі продовжує виступати також Марта Костюк, яка теж вийшла у чвертьфінал. Українки можуть зустрітися у півфіналі, якщо переможуть у своїх чвертьфінальних матчах.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс