Катерина Бондаренко не втримала перевагу та вилетіла в другому раунді турніру в Абу-Дабі

Катерина Бондаренко не втримала перевагу та вилетіла в другому раунді турніру в Абу-Дабі

Катерина Бондаренко не втримала перевагу та вилетіла в другому раунді турніру в Абу-Дабі btu.org.ua

Українка виграла перший сет, але наступні два - програла.

Тенісистка Катерина Бондаренко в другому раунді турніру WTA500 в Абу-Дабі (ОАЕ) протистояла 15-й сіяній, представниці Тунісу Онс Жабер (31 ракетка світу).

Бондаренко володіла перевагою практично протягом усього першого сету, зробивши швидкий брейк. У восьмому геймі українка могла закрити партію, але три сетболи Бондаренко реалізувати не змогла. Але українці, все ж, вдалося виграти з рахунком 7:5 - вирішальний гейм виграла на подачі суперниці.

У другій та третій партії Катерина Бондаренко програла по дві свої подачі, не змогла виграти жоден гейм на подачі суперниці. Зрештою, 6:3, 6:2 на користь Онс у цих партіях - та перемога у матчі.

У Бондаренко було п'ять подвійних помилок, тоді як, у Жабер - дві. Також українка змогла реалізувати два брейк-поінти, а її суперниця - п'ять.

WTA500. Абу-Дабі. Другий раунд

Катерина Бондаренко (Україна) - Онс Жабер (Туніс, 15) - 1:2 (7:5, 3:6, 2:6)

Як Бондаренко грала на турнірі в Абу-Дабі

  • У першому раунді кваліфікації вона здолала угорську суперницю Панну Удварді - 2:1 (6:7, (5), 6:2, 6:4).
  • У другому раунді кваліфікації Бондаренко обіграла грецьку тенісистку Валентіні Граматікопулу - 2:0 (6:1, 6:3) та вийшла до основної сітки турніру.
  • В першому раунді основної сітки Катерина в важкому матчі перемогла китайську опонентку Яфань Ван - 1:2 (3:6, 6:3, 5:7).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс