Катерина Бондаренко вийшла до основної сітки турніру в Абу-Дабі

Катерина Бондаренко вийшла до основної сітки турніру в Абу-Дабі

Катерина Бондаренко вийшла до основної сітки турніру в Абу-Дабі БТУ

Спортсменка впевнено здолала суперницю.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко в фінальному матчі кваліфікації турніру WTA в Абу-Дабі зустрічалася з представницею Греції, четвертою сіяною кваліфікації Валентіні Граматікопулу.

Перший сет українка провела дуже впевнено, віддала суперниці тільки один гейм. Катерина виграла усі свої подачі, зробила два брейки на подачах суперниці. Зрештою, у сьомому геймі Бондаренко з третього сетболу закрила партію (6:1)

Друга партія стала дещо складнішою для Катерини. Українка повела 3:0, але дозволила суперниці скоротити відставання до мінімуму (3:2), віддавши одну свою подачу. Однак у подальшому шансів у представниці Греції не було - 6:3 на користь українки.

У підсумку, Катерина Бондаренко виграла поєдинок в двох сетах та пройшла до основної сітки турніру WTA в Абу-Дабі. За матч українка зробила п'ять брейків, а представниця Греції - лише один.

WTA в Абу-Дабі. Фінал кваліфікації

Катерина Бондаренко (Україна, 10) - Валентіні Граматікопулу (Греція, 4) - 2:0 (6-1, 6-3)

Тривалість матчу: одна година

Читайте також: Одна з трьох українок пройшла у фінал кваліфікації турніру WTA в Абу-Дабі

Хто може стати суперницею Бондаренко в основній сітці

У списку потенційних суперниць Катерини Бондаренко по першому колу в основі: Софія Кенін, Олександра Сасновіч, Ван Яфань, Єлєна Рибакіна, Марта Костюк, Мона Бартель, Ярослава Шведова, Хізер Уотсон.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт