США - переможець МЧС із хокею, Росія програла "бронзовий" матч: результати фінальних матчів IIHF

Як пройшли останні матчі чемпіонату світу з хокею.

В канадському Едмонтоні відбувся фінальний та "бронзовий" поєдинок чемпіонату світу з хокею-2021 U20, в якому визначилися всі призери турніру.

Як зіграли Канада та США

Збірна Канади в фіналі молодіжного чемпіонату світу в матчі з США вперше пропустила першою при грі в рівних складах. До цього суперники забили їй чотири рази, коли грали в більшості.

Першу шайбу закинув нападаючий Алекс Тюркотт. Другим голом на початку другого періоду відзначився форвард Тревор Зеграс, зробивши рахунок 2:0.

У підсумку, збірна США "всуху" перемогла Канаду у фіналі МЧС-2021 і вп'яте у своїй історії виграла молодіжну світову першість.

Фінал чемпіонату світу з хокею-2021 U20

Канада - США - 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Закинуті шайби: 0:1 - Туркот (Хеллесон, Зеграс) - 13:25, 0:2 - Зеграс (Калієв) - 20:32.

Канада - США: відео-огляд матчу

Як зіграли Фінляндія та Росія

Завершився матч і за "бронзу" молодіжного чемпіонату світу з хокею 2021 року, в якому збірна Росії зустрічалася з Фінляндією. Гра пройшла в Едмонтоні і закінчилася перемогою фінів з рахунком 4:1.

Збірна Росії відкрила рахунок в першому періоді. Автором голу став Ілля Сафонов. У другому періоді Фінляндії вдалося зрівняти рахунок після точного кидка Антона Лунделля. У третьому періоді Мікко Петман вивів фінів вперед. У завершальній стадії зустрічі росіяни пропустили ще два голи. Відзначилися Лунделль і Юусо Пярссінен.

Росіяни вперше з 2018-го року залишилися без нагород МЧС.

Матч за "бронзу" чемпіонату світу з хокею-2021 U20

Фінляндія - Росія - 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)

Закинуті шайби: 0:1 - Сафонов (Грошев) - 6:03, 1:1 - Лунделл (Ніемела, Мантюківі) - 25:05, 2:1 - Петман (Віро, Хеленіус) - 41:13, 3:1 - Лунделл - 58:32 (ПВ), 4:1 - Парссінен (Пююхтія) - 59:47 (ПВ).

Фінляндія - Росія: відео-огляд матчу

Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start