UA: Радіо Культура святкує 18 років в ефірі

UA: Радіо Культура святкує 18 років в ефірі

UA: Радіо Культура святкує 18 років в ефірі

5 січня, у вівторок, в ефірі UA: Радіо Культура виходить спецпроєкт до дня народження третього каналу Суспільного радіо.

Дві серії святкового ефіру проведе ведуча Олена Гусейнова, до неї долучиться продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська.

Темами спецефірів стане культурна солідарність і зв’язок радіо з культурними інституціями. Серед запрошених гостей – працівники UA: Радіо Культура, які брали участь у його створенні, а також очільники найвпливовіших культурних інституцій.

У першій серії спецпроєкту до святкової студії завітають Нелля Даниленко та Анатолій Табаченко, котрі бачили народження UA: Радіо Культура на власні очі. Також до розмови долучаться виконавча директорка Українського культурного фонду Юлія Федів, програмна директорка BookForum Софія Челяк та генеральна директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська

Об 11:10 в другій частині програми слухачі почують розмову із членом правління Суспільного, відповідального за платформу радіо, Дмитром Хоркіним, а також генеральним директором Українського інституту Володимиром Шейком і начальницею аналітичного відділу Інституту книги Іриною Батуревич. Також планується включення із Харківської філармонії, з будівлі якої 1924 року Українське радіо вперше вийшло в ефір.

"Нам вісімнадцять — ми вже дорослі! І це добра нагода в марафоні зимових свят знайти час і відсвяткувати наші перемоги та здобутки. Мені дуже радісно мати змогу і про нашу радійну історію поговорити, і артикулювати головні здобутки наших партнерів. Адже сьогодні культурні інституції та медіа разом змагаються за увагу аудиторії… Тут доводиться конкурувати навіть із соцмережами. Тому в єдності наша сила. Ми працюємо на одному полі — і наша взаємодія означає більш ефективне поширення української культури," — вважає продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська. 

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура — музика від найкращих виконавців країни й світу, художніх колективів Українського радіо, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше