У Великій Британії на місяць заборонили всі боксерські бої. Чому так сталося

У Великій Британії на місяць заборонили всі боксерські бої. Чому так сталося

У Великій Британії на місяць заборонили всі боксерські бої. Чому так сталося АР Images

Все через новий штам коронавірусу.

Рішення про перенесення та скасування всіх боксерських боїв, котрі були заплановані на січень 2021-го року прийняла Британська комісія з питань боксу (BBBoC). Про це повідомив офіційний сайт ВВВоС.

До такого рішення призвели збільшення кількості нових випадків захворювання та новий штам коронавірусу, який поширився саме у Великобританії.

Таким чином, як мінімум до кінця січня 2021-го року боксерські поєдинки у Великобританії точно не будуть проводитися. Рішення щодо боїв, котрі мають пройти в лютому, згодом ухвалюватиме медична комісія.

Читайте також: Top Rank оприлюднила список найкращих нокаутів у 2020-му році

Які бої будуть перенесені

Довелося перенести на невизначений термін як мінімум два чемпіонські бої.

  • Мова про поєдинок між Карімом Герфі та Лі МакГрегором, котрий мав пройти 22-го січня. Боксери мають битися за титул European Boxing Union у легкій вазі. Відзначимо, що цей поєдинок мав відбутися ще 11-го листопада 2020-го року, однак він був перенесений через коронавірус у МакГрегора.
  • Окрім того, бій між Давідом Аванесяном та Джошом Келлі також скасували та перенесли на невизначений термін. На кону - титул European Boxing Union у напівсередній вазі. Сам поєдинок, як і бій Герфі - МакГрегор, теж переноситься вже вдруге. При цьому, вперше боксери мали зійтися на ринзі ще у грудні 2018 року.
Читайте також: Усик та Ломаченко втратили позиції в рейтингу Р4Р від BWAA: на яких місцях українці

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам коронавірусу, який, за словами прем'єра країни Бориса Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс