"Арум навіть не привітав мого сина". Батько Лопеса - про упередженість у бою з Ломаченком

"Арум навіть не привітав мого сина". Батько Лопеса - про упередженість у бою з Ломаченком

"Арум навіть не привітав мого сина". Батько Лопеса - про упередженість у бою з Ломаченком Top Rank

Лопес-старший розповів, що до його сина ставилися з неповагою.

Батько і тренер абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО) Теофімо Лопес-старший розповів, що промоутерська компанія Top Rank хотіла перемоги українця Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) в бою з його сином. Про це американець розповів у інтерв'ю YpuTube-каналу Johnny Farace.

За його словами, після бою з Ломаченком для Лопесів сталося кілька неприємних подій.

"У Top Rank хотіли, щоб Ломаченко переміг. До нас на прес-конференцію прийшов один чоловік. Це ганьба. Це було немов удар по обличчю. Навіть Боб Арум не привітав мого сина", - заявив Лопес-старший.

Американець розповів, що ті зусилля, які докладає команда Лопеса в своїй роботі, не знаходять належного відгуку.

"Ніхто не прийшов на прес-конференцію. Ти працюєш на компанію, віддаєш свої серце і душу, жертвуєш своїм життям. Люди вмирають за цю компанію. Не обійняти мого сина, не вийти з ним на ринг, не прийти на інтерв'ю після бою - це огидно з їхнього боку", - додав американець.

Читайте також: "Реванш? Щоб ми його нокаутували?" Лопес-старший - про ймовірний реванш між Ломаченком та Лопесом

Теофімо Лопес-старший вважає, що у Top Rank його не люблять через те, що він багато розмовляє.

"Але ми повинні мати справу з цим лайном. Цього хоче Бог, оскільки це мотивує мене. Це робить мене сильнішим людиною. У мене немає нічого проти Боба Арума та інших керівників Top Rank. Вони просто не люблять мене за мій великий рот", - сказав Лопес-старший.

Раніше батько та тренер абсолютного чемпіона світу в легкій вазі, американського боксера Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО), Теофімо Лопес-старший прокоментував хід бою із українцем Василем Ломаченком (14-2, 10 КО) та заявив, що, якби Ломаченко одразу прийняв бій, то опинився би в нокауті в п'ятому раунді.

Читайте також: Поразка Ломаченка від Лопеса - "Апсет року" за версією The Ring

Що відомо про бій Ломаченко - Лопес

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс