Більше 30 російських біатлоністів знялися з гонки після прибуття допінг-офіцерів

Більше 30 російських біатлоністів знялися з гонки після прибуття допінг-офіцерів

Більше 30 російських біатлоністів знялися з гонки після прибуття допінг-офіцерів АР Images

РУСАДА ініціює розслідування з цього приводу.

Масове зняття зі старту на турнірі "Іжевська гвинтівка" відбулося після прибуття на змагання офіцерів допінг-контролю. Найбільше не виходів на старт відбувалося в юніорських змаганнях, однак і серед дорослих також були. Про це повідомляє Sport.ua.

Читайте також: Росія дискваліфікована від міжнародних змагань на 2 роки. Остаточне рішення CAS

Факт масового зняття спортсменів був зафіксований і переданий до відділу розслідувань РУСАДА оголосила про початок розслідування щодо масового зняття біатлоністів зі старту.

Допінг-офіцери прибули на старти "Іжевської гвинтівки" перед останнім днем змаганьТурнір проходив з 24 по 28 грудня 2020 року у двох різних локаціях в Росії (у Чайковському - жінки, в Іжевську - чоловіки).

"Цільове тестування є частиною цих процедур, але всі подробиці ми розкривати не можемо, по-перше, відповідно до "Стандарту", а, по-друге, щоб не зашкодити розслідуванню", - повідомила директор з комунікацій РУСАДА Марія Маркова.

Усього на старт після прибуття допінг-офіцерів в юніорських стартах не вийшли 33 біатлоністи. У повному складі проігнорували старт команди з Тюмені та Ханти-Мансійська.

Читайте також: CAS заборонив Володимиру Путіну відвідувати міжнародні спортивні змагання упродовж двох років

У змаганнях дорослих також було кілька біатлоністів, які не вийшли на старт. У чоловічому спринті - 7 спортсменів, хоча у індивідуальній гонці (відбувалася за кілька днів до того) стартували усі заявлені.

Читайте також: Росію дискваліфікували від міжнародного спорту на два роки: що саме заборонено
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс