Переселенка з Макіївки отримала житло в Ужгороді

Переселенка з Макіївки отримала житло в Ужгороді

Переселенка з Макіївки отримала житло в Ужгороді Оригінальне

Пільговий кредит на квартиру отримала в Ужгороді переселенка з Донеччини Тетяна Хорошилова. Вона одна з п’ятдесятьох дев’ятьох внутрішньопереміщених осіб, які подали заявку до закарпатського управління «Держмолодьжитла», каже директорка установи Галина Дудчук

Тетяна Хорошилова показує двокімнатну квартиру, яку придбала за програмою «Доступне житло для внутрішньо переміщених осіб». В Ужгороді жінка з Макіївки разом із 14-річною дочкОю понад п’ять років орендувала квартиру.

ТЕТЯНА ХОРОШИЛОВА, отримала квартиру

«Дізналася я про те, що будуть прийматися заявки, 2 грудня, від Держмолодьжитла, тому що ми весь час постійно моніторимо. І одразу вирішила брати участь. На сайті «Держмолодьжитла», мені здається, як тільки вони закінчили приймати заявки, одразу наступний день опублікували цю інформацію, в якій черговості, там фіксувалося навіть до хвилини».

За словами жінки, вона була другою у черзі для отримання пільгового кредиту. Родина, яка була першою у черзі, не могла внести перший внесок 10 відсотків протягом трьох днів. Так Тетяна опинилася на першому місці у черзі. Виплатити кредит Тетяна Хорошилова має протягом двадцяти років.

ТЕТЯНА ХОРОШИЛОВА, отримала квартиру

«дуже складно було знайти варіант з житлом, це було надзвичайно складно, тобто пропозицій було. Набагато простіше, якби були вільні кошти, щоб в новобудові поплатити, це було нормально, реально».

На 11 місці у черзі для внутрішньопереміщених осіб опинилася Анжела Бабкіна.

АНЖЕЛА БАБКІНА, подала заявку на придбання квартири

«дуже задоволена, що така програма нарешті почала діяти, в нашій країні бо це один із реальних шансів можливості придбати власне житло. І я сподіваюся, що в цьому році вона також буде діяти і кошти будуть виділені, можливо більше ніж у тому році, і у нас в Закарпатті зможуть скористатися не тільки одна людина, а і черга дійде і до мене».

На пільговий кредит для придбання житла з бюджету виділили 880 тисяч гривень, розповіла директорка обласного управління «Держмолодьжитло» Галина Дудчук. За ці гроші квартиру змогла придбати лише одна родина переселенців із п’ятдесяти дев’яти, які подали заявки.

ГАЛИНА ДУДЧУК, директорка закарпатського управління «Держмолодьжитло»

«По 3 відсотковому пільговому кредиті було відкрито реєстрацію заяв в регіональному управлінні з 3 по 5 грудня, згідно листа з Мінрегіона, зареєструвалося 97 сімей, з них 38 це учасники АТО, а інші це внутрішньо переміщені, згідно розподілу коштів Мінрегіоном наш регіон одержав 1 999 тисяч, з них 1 100 одержали учасники АТО, і одна сім’я внутрішньо переміщених».

За словами Галини Дудчук, 97 родин, які подали заявки на придбання квартири за пільговим кредитом у 2019 році, отримати його зможуть, коли у держбюджеті на це будуть гроші.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди