Договори Миколаївського госпіталю ветеранів війни з НСЗУ будуть чинні до кінця березня

Договори Миколаївського госпіталю ветеранів війни з НСЗУ будуть чинні до кінця березня

Договори Миколаївського госпіталю ветеранів війни з НСЗУ будуть чинні до кінця березня mkrada.gov.ua

Заклад уклав договір з Національною службою здоров'я України на п'ять пакетів медичних послуг. Це означає, що надається амбулаторна допомога, стаціонарна, без проведення хірургічних операцій і хірургічні операції. Ще два пакети – це перехідне фінансування і доплата медикам і медпрацівникам із 1 вересня 2020 року. Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповіли т.в.о. начальниці Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Олена Кузьміна та представниця Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Христина Петрик.

"Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни працює за програмою медичних гарантій, уклавши договір з НСЗУ, і за надані пацієнтам послуги за програмою медичних гарантій заклад отримав 24,3 млн грн починаючи з квітня 2020 року", – розповіла Христина Петрик.

На перший квартал 2021 року, укладені договори будуть продовжені і чинні до кінця березня. Із квітня розпочнеться Програма медичних гарантій 2021 і заклади матимуть три місяці, аби визначити, на які пакети послуг вони будуть подавати свою пропозицію.

"Ми реалізували проєкт з реабілітації, буде заключено два пакети. Вдосконалили хірургічну службу. Кілька тижнів тому відкрили відділення травматології і ортопедії. Домоглися, щоб безкоштовні суглоби, які закуповуються за державний кошт, реалізовувались в нашому закладі. Тепер безкоштовно можна замінити суглоб і містянам, і пільговим категоріям", – розповіла т.в.о. начальниці Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Олена Кузьміна.

У грудні 2020 року в Миколаївському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни відкрили два нових відділення: травматології, ортопедії та загальної хірургії і клініко-діагностична лабораторія.

У відділенні обладнали операційну: закупили операційні столи, спеціальний ортопедичний пристрій, лампи, автоклави та інше.

"У подальшому в наших планах реалізовувати платні послуги. Із впровадженням реформи з 1-го квітня 2020 року НСЗУ урівняло всі лікувальні заклади", – каже Олена Кузьміна.

Читайте також: "У Миколаєві відкрили сучасний центр для лікування хворих на COVID-19"

У зв'язку з пандемією відбулися зміни в госпіталізації хворих: госпіталізують людей за направленням сімейного лікаря і за наявності довідки з негативним результатом на COVID. За потреби даний тест можемо зробити у лабораторії госпіталю.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди