Кидок українця Михайлюка потрапив до топмоментів дня в НБА

Кидок українця Михайлюка потрапив до топмоментів дня в НБА Twitter

Український захисник Детройт Пістонс Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч у своїй кар'єрі. Дії черкащанина отримали високу оцінку в НБА й уперше потрапили до найкращих моментів ігрового дня.

Детройт Михайлюка у матчі Східної Конференції на виїзді сенсаційно обіграв Бостон 103:116, а українець став одним із найактивніших на паркеті. Вийшовши на заміну, він зіграв майже пів години, упродовж якої набрав рекордне в кар'єрі 21 очко. Зокрема, на рахунку Святослава – 5 триочкових кидків, 1 підбирання й 5 результативних передач.

Але найяскравіший момент у грі українця стався на останній секунді третьої чверті. Дальній кидок Михайлюка з половини поля Детройта закріпив перевагу 91:82, чим гості скористалися й довели матч до переможного завершення. При цьому "базер" Святослава посів 8-му сходинку в десятці найкращих моментів дня в НБА.

Наразі Детройт – на 10-му рядку в турнірній таблиці Східної Конференції.

Як відомо:

• 22-річний черкащанин Святослав Михайлюк захищає кольори Детройт Пістонс від лютого 2019 року. За цей період він провів 37 матчів, з яких 12 – зі старту. У середньому за матч українець набирає 7,8 очка.