На Рівненщині назвали кращих спортсменів 2020-го

На Рівненщині назвали кращих спортсменів 2020-го

На Рівненщині назвали кращих спортсменів 2020-го відкриті джерела

Плавець Михайло Романчук всьоме поспіль став найкращим спортсменом Рівненщини. Рівненське обласне відділення Національного олімпійського комітету 30 грудня оголосило переможців щорічної церемонії "Герої спортивного року".

У листопаді на змаганнях серії International Swimming League у Будапешті Михайло Романчук встановив новий рекорд Європи у запливі на 800 метрів вільним стилем. Нагадаємо, Олімпійські ігри, які мали стати головним стартом для Михайла у цьому сезоні, перенесли на 2021-й рік.

Найкращою спортсменкою стала баскетболістка Вікторія Шматова, яка у складі БК "Рівне" виграла Кубок України, а також здобула "бронзу" у Суперлізі. Представники баскетбольного клубу "Рівне", – головний тренер жіночої команди Валерій Жартун та президент Сергій Ліщук, – також здобули перемоги у номінаціях "Найкраща команда" та "Найкращий організатор". Нагадаємо, що у Рівному відбувся Фінал чотирьох Кубка України.

У номінації "Сенсація року" переміг 18-річний фристайліст Орест Коваленко, який на Зимових юнацьких Олімпійських іграх здобув бронзову медаль у дисципліні біг-ейр.

Переможцями в інших номінаціях стали: самбіст Тимур Самедов ("Разом з олімпійцями"), пауерліфтерка Дарія Кобилянська ("Сильні духом"), Катерина Дікіджі ("Спортивна слава"), гімнастка Даніела Батрона ("Народний вибір"), волейболіст-пляжник Владислав Омельчук ("Чесна гра"), Олена Нездюр ("Меценат").

"Героїв спортивного року" традиційно обирала спеціальна комісія, до якої, крім представників Олімпійського комітету та управління молоді та спорту, також увійшли спортивні функціонери та журналісти, загалом 19 осіб.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс