Німецький "Кіль" вчетверте виграв гандбольну Лігу чемпіонів: як пройшов "Фінал чотирьох" АР Images

У фіналі вони обіграли одного з фаворитів турніру.

У фінальному поєдинку гандбольної Ліги чемпіонів сезону 2019/20 німецький "Кіль" обіграв іспанську "Барселону". Клуб з Німеччини виграв турнір вчетверте в своїй історії.

"Фінал чотирьох" Ліги чемпіонів із гандболу проходив у німецькому Кельні.

Як пройшов фінальний матч

На початку матчу "Барселона" повела 3:2, але потім "Кіль" практично весь перший тайм лідирував, дозволивши супернику лише раз зрівняти рахунок (15:15). "Кіль" добре провів кінцівку тайму, і на перерву команди пішли за рахунку 19:16 на користь клубу з Німеччини.

У другому таймі "Кіль" зміцнив свою перевагу, і навіть десять м'ячів, закинутих Алейксом Гомесом, не допомогли "Барселоні" уникнути поразки.

У складі "Кіля" найрезультативнішим гравцем став шведський легіонер Ніклас Екберг, який відзначився вісім разів. Ще сім м'ячів у ворота каталонців закинув Саннер Сагосен.

"Кіль" вчетверте виграв головний клубний трофей в європейському гандболі.

Фінал гандбольної Ліги чемпіонів

"Барселона" (Іспанія) - "Кіль" (Німеччина) - 28:33

Відео-огляд матчу

Як пройшов матч за третє місце

У малому фіналі французький ПСЖ грав проти угорського "Веспрема".

Перші хвилини матчу пройшли за переваги "Веспрема". Гандболісти угорського клубу повели 3:0, і деякий час не підпускали до себе суперника. Однак до середини першого тайму ПСЖ відігрався, і до перерви вже французький клуб лідирував із різницею у три м'ячі.

У другому таймі ПСЖ контролював хід зустрічі, не дозволяючи супернику наблизиться менш ніж на два м'ячі. А ближче до кінця матчу перевага парижан становив уже +5. ПСЖ без проблем довів гру до переможного кінця, і став третьою командою Ліги чемпіонів.

Матч за третє місце гандбольної Ліги чемпіонів

ПСЖ (Франція) - "Веспрем" (Угорщина) - 31:26

Які призові розігрувалися в "Фіналі чотирьох"

Загалом, 1 млн євро розігрувався у цих фінальних поєдинках.

Переможець Ліги чемпіонів отримав 500 000 євро, фіналіст отримав 250 000 євро. 150 000 та 100 000 євро дісталися командам, які посіли третє та четверте місце відповідно.

• "Фінал чотирьох" чоловічої гандбольної Ліги чемпіонів-2019/20 був перенесений із травня на грудень на тлі пандемії коронавірусу.
  • Вирішальні матчі були заплановані на 30 і 31 травня, але пізніше їх перенесли на 22-23 серпня. Однак у зв'язку з пандемією COVID-19 було прийнято рішення провести турнір у кінці грудня в німецькому Кельні.
  • "Кіль" до цього разу тричі вигравав Лігу чемпіонів. Це було в 2007-му, 2010-му та 2012-му роках. Перемога над "Барселоною" стала четвертою для них.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс