У США за тиждень продажі вінілових платівок побили історичний рекорд

У США за тиждень продажі вінілових платівок побили історичний рекорд

У США за тиждень продажі вінілових платівок побили історичний рекорд

За тиждень перед католицьким Різдвом з 17 по 24 грудня продажі вінілових платівок у США досягли чергового історичного максимуму – повідомляє Billboard.

Згідно з даними MRC DataКомпанія займається маркетинговими дослідженнями для обліку продажів на музичному ринку США. Створена в 1991 році найбільшою міжнародною маркетинговою компанією Nielsen Company. було продано 1 мільйон 842 тисячі платівок – це рекорд за всю історію відстеження продажів, яку компанія Nielsen Music почала у 1991 році. Попередній топовий результат був встановлений всього тижнем раніше – за період з 10 по 17 грудня було продано 1 мільйон 445 тисяч платівок.

Записом із найбільшою кількістю продажів став новий альбом Пола МакКартні, який продався тиражом у 32 тисячі платівок — це третій найбільший з 1991 року показник тижневих продажів серед альбомів.

Ба більше, тижневі продажі вінілу випередили продажі компакт-дисків: 1.841 мільйон проти 1.671 мільйона. Це вже учетверте з 1991 року – і всі чотири випадки сталися у 2020 році.

Читайте також

Найкращі українські музичні альбоми 2020 року: вибір експертів

Найкращі світові альбоми 2020 року: вибір українських музичних експертів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше