Бердичівлянин Віталій Олішицький переміг на міжнародному турнірі з бадмінтону

Бердичівлянин Віталій Олішицький переміг на міжнародному турнірі з бадмінтону Facebook, Федерація бадмінтону України

18-20 грудня у Києві пройшов міжнародний турнір з бадмінтону "Kyiv Open 2020". Бердичівлянин Віталій Олішицький став переможцем у змішаній категорії "В".

Про це Суспільному розповіла головна спеціалістка відділу культури, сім'ї, молоді і спорту та інформаційної політики Бердичівської райдержадміністрації Галина Галущак. За її словами, у турнірі "Kyiv Open 2020" взяв участь бердичівський бадмінтоніст Віталій Олішицький. Він успішно представив Житомирщину у змаганнях.

Бердичівлянин Віталій Олішицький переміг на міжнародному турнірі з бадмінтонуFacebook, Федерація бадмінтону України

У парній категорії "MASTER+", в якій виступали найсильніші учасники турніру, Віталій Олішицький разом зі своїм напарником Дмитром Щербатюком із Козятина посів третє місце.

А у змішаній категорії "В" бердичівський спортсмен Віталій Олішицький разом зі своєю напарницею Оленою Орел з Дніпра вибороли перше місце та стали переможцями турніру.

Змагання відбулися у різних вікових категоріях з дотриманням карантинних обмежень. У турнірі взяли участь 171 спортсмен з України, Молдови, Грузії, Індії та Китаю.