Поле для рівненського "Вереса" у Вараші треба дообладнати – УАФ

Поле для рівненського "Вереса" у Вараші треба дообладнати – УАФ

Ексклюзивно
Поле для рівненського "Вереса" у Вараші треба дообладнати – УАФ стадіон "Ізотоп"/фото РАЕС

Для футбольних матчів Прем'єр-ліги стадіон "Ізотоп" у місті Вараш слід дообладнати глядацькими місцями, освітленням та штучним підігрівом поля. Про це йдеться у рекомендаціях Української асоціації футболу, які та 28 грудня надіслала рівненському "Вересу", міській владі Вараша та керівництву Рівненської АЕС. Остання є власником стадіону.

Минулого тижня інспектори з комітету стадіонів УАФ ознайомилися з умовами на "Ізотопі". Серед іншого вони з'ясовували, що необхідно зробити, щоб ця арена могла приймати матчі Прем'єр-ліги.

Загалом від асоціації футболу надійшло понад тридцять зауважень та пропозицій. Крім матчів Прем'єр-ліги, у "Вересі" також зацікавлені у проведенні в місті атомників й інших змагань. Зазначимо, що із Рівного до Вараша 120 або 150 кілометрів, залежно від траси, яку обирати для доїзду.

"Хотілося б, щоб там грала наша молодіжна команда, якщо "Верес" вийде в Прем'єр-лігу, тому що не так багато інфраструктури в області, яка б відповідала критеріям. Потрібно, щоб власники, атомна станція, зважили, скільки потрібно вкласти коштів в кошторис, щоб виконати все те, що нам написали", - каже генеральний директор "Вереса" Антон Назарук.

Станом на кінець грудня футболісти рівненського "Вереса" перебувають у відпустці. До цього, зважаючи на реконструкцію стадіону "Авангард" у Рівному, рівняни за домашнє поле використовували стадіон у Млинові.

Наразі "Верес" грає у Першій лізі з футболу та ставить за мету потрапити у Прем'єр-лігу. Станом на тепер у турнірній таблиці рівненський клуб на другій сходинці.

Що відомо

  • 22 січня футболісти проведуть медогляд, здадуть тести на коронавірус, і вже пообіді 24 січня полетять на збори до Туреччини. Про це 28 грудня у програмі "Дослівно" на Українському радіо Рівне розповів президент клубу Іван Надєїн.
  • У Туреччині команда проведе низку контрольних матчів, у тому числі з клубами з верхньої частини УПЛ. Триватиме турецький збір місяць.
  • Найближчий офіційний матч на "Верес" очікує 3 березня 2021-го року. У чвертьфіналі Кубка України рівняни прийматимуть луганську "Зорю". Цей матч відбудеться або у Луцьку, або у Львові.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartГімнастика