В Ужгородському греко-католицькому соборі колядував Закарпатський народний хор

В Ужгородському греко-католицькому соборі колядував Закарпатський народний хор

В Ужгородському греко-католицькому соборі колядував Закарпатський народний хор Суспільне Закарпаття

Різдвяно-новорічний концерт за участі Закарпатського народного хору відбувся в Ужгороді. Провели його в греко-католицькому катедральному соборі у неділю, 27 грудня. За словами керівниці хору, організували захід до різдвяно-новорічних свят.

В Ужгородському греко-католицькому катедральному соборі колядував Закарпатський народний хорСуспільне Закарпаття

Різдвяно-новорічний концерт розпочався з твору "Христос Рождається".

"Різдвяно-новорічний концерт Закарпатського народного хору – це вже традиційний такий концерт. Тому що ми щороку даємо в святкові дні благодійні концерти. І це дуже знаково, що такий концерт дається саме в церкві, у такому історичному місці. Цього року ми хотіли би підтримати талановитих дітей Закарпаття. Програма різноманітна, починаючи від традиційних колядок, духовні хорові концерти, колядки різних національних культур, які проживають у нас на Закарпатті: угорські, словацькі, румунські, польські", — розповіла керівниця Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук

В Ужгородському греко-католицькому катедральному соборі колядував Закарпатський народний хор

На концерті виступав дитячий ансамбль

Разом із Закарпатським народним хором виступив дитячий ансамбль "Перлинка". За словами керівниці Марії Мудранинець, у концерті взяли участь 11 дітей.

"Така честь бути запрошеними прийняти участь у концерті Закарпатського хору. У нас спільний твір "Щедрик" Леонтовича та "Свята вечеря" — це наша окрема колядка", — розповіла керівниця ансамблю.

На вечірню службу до собору прийшла ужгородка Наталія Ігнаці з батьком Василем. Після богослужіння залишилися послухати концерт. "Взагалі Різдво і Новий Рік - це дуже сімейне свято для мене. Тому ми з татом прийшли в храм послухати цей неймовірний спів. Лише приїхала зі столиці й одразу в церкву спочатку на службу. А потім послухати спів", — розповіла Наталія.

Закарпатський народний хор, за словами Наталії Петій-Потапчук, виконав близько 15 творів.

Читайте також: "В ужгородських автобусах "Електрон" вихідними лунатимуть колядки"
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше