Справа Татарова: суд переніс засідання, під ВАСК проходить акція

Справа Татарова: суд переніс засідання, під ВАСК проходить акція

Справа Татарова: суд переніс засідання, під ВАСК проходить акція
Каріна Бугайченко, Суспільне

Вищий антикорупційний суд переніс засідання щодо заступника голови Офісу президента Олега Татарова через неявку прокурорів. Тим часом під ВАСК відбувається організована Національним корпусом акція "Татаров, за ґрати! Венедіктова, у відставку!".

Як повідомляє кореспондентка Суспільного Каріна Бугайченко, суддя призначив наступне засідання у справі на 30 грудня о 10:00.

"Ми хочемо просто показати, що нам не байдужа ця ситуація. Що ми добре знаємо, як це правосуддя іноді працює. Тому до таких випадків ми будемо приділяти багато уваги і дуже прискіпливо ставитись. Тому що величезна кількість патріотів, величезна кількість волонтерів, ветеранів сидять зараз в ізоляторах або знаходяться під слідством без доказів. Подивимось, як будуть всебічно розглядати ситуацію у суді", — сказав учасник акції Сергій Тамарін.

Акція від ВАСК
Акція від ВАСК. Каріна Бугайченко, Суспільне

Загалом на акцію з'явилися близько 30 людей.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський вважає, що в Офісі президента не працюють корупціонери, а заступник голови ОП Олег Татаров, якого підозрюють у причетності до надання хабаря, має довести, що ні в чому не винен. Він також додав, що повноваження Татарова передали заступнику голови ОП Андрію Смирнову.
  • Вищий антикорупційний суд відклав засідання щодо обрання запобіжного заходу Татарову. Засідання могло не відбутися через раптову передачу справи щодо заволодіння майном Нацгвардії, в якому фігурує Татаров, Офісом генерального прокурора до Служби безпеки.
  • Національне антикорупційне бюро розслідує можливу причетність Татарова до фальсифікації експертизи у справі заволодіння майном Національної гвардії.
  • Татаров заявив, планує подати позов проти директора НАБУ Артема Ситника про захист честі, гідності та ділової репутації.
  • 18 грудня САП та НАБУ повідомили про підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову. В Офісі президента повідомили, що їм не відомо про вручення підозри, а жодних слідчих дій в ОП не відбувалось.
  • Раніше у НАБУ повідомили Суспільному, що не повідомляли Татарову про підозру через зміну процесуальних прокурорів.

Вибір редакції

На початок