У Луцьку мешканці двох багатоповерхівок на Конякіна проти зведення паркану поруч з їхніми будинками

У Луцьку мешканці двох багатоповерхівок на Конякіна проти зведення паркану поруч з їхніми будинками

У Луцьку мешканці двох багатоповерхівок на Конякіна проти зведення паркану поруч з їхніми будинками UA.Волинь

Мешканці будинків на вулиці Конякіна, 15 і 17 у Луцьку проти встановлення паркану і будівництва на приватній ділянці, межі якої прилягають до фундаментів їхніх багатоповерхівок. Про це розповів мешканець Михайло Бевз. Власник земельної ділянки Іван Піпаш, каже, що у нього є документи на право власності і він має право огородити ділянку. Сьогодні встановлювали паркан. Мешканці двох будинків вийшли, щоб перешкодити робітникам. Власник 5 соток землі –Іван Піпаш приїхав поспілкуватися із людьми.

Іван Піпаш, власник земельної ділянки: "Я щось на даний час будую, що ви мене звинувачуєте? Ви нашу територію захопили і кілочки ставите. Я вашу територію не захоплював. Я цю землю за великі гроші купив і з великим трудом- Ви кажете, що я купив. Межі – от, ви подарували метр, а представники ЖЕК у кажуть, що прибудинкова територія до кінця 17-го будинку. От представники ЖЕКу хай ідуть у міську раду і з’ясовують".

Марія Бевз, мешканка будинку: "Будь ласка, відступіть, щоб нам тут пожежна проїхала, чи ще, мало що може бути. Відступіть тут тієї території. Як так? Тут нам побудували і ще тут. Хоч трішки зеленої території. Нам немає де гратися дітям".

Тетяна Крат, мешканка будинку: "Чи можливо так, щоб межа ішла під стіну? Це він каже, що нам подарував уже, щоб зайти у підвал. Якщо це виясниться, що це законно, хай будують, я не проти церкви. Ми за прибудинкову територію".

Христина Онищук, мешканка будинку: "Ну, навіщо стільки церков? Як він займе усю цю територію, діти не матимуть де гратися., абсолютно".

У Луцьку мешканці двох багатоповерхівок на Кравчука проти зведення паркану поруч з їхніми будинкамиUA.Волинь

У Луцьку мешканці двох багатоповерхівок на Кравчука проти зведення паркану поруч з їхніми будинками

Згідно із схемою, від стіни будинку повинно бути 5 метрів прибудинкової території, каже інженер житлово-комунального підприємства №11 у Луцьку Віктор Гришко. З його слів, треба розглянути межі приватної ділянки.

Віктор Гришко, інженер Житлово-комунального підприємства №11 (м. Луцьк): "Ми вивчаємо документи. Земельна ділянка виділена, що заходить на межі прибудинкової території, яка займає прибудинкову територію будинку конякіна 15. На разі нам не відомо, коли виділялася ділянка і з нами погодження ніхто не проводив".

Михайло Бевз, мешканець будинку: "У 2004-му була земля приватизована. Мешканці будинку 15 і 17 живуть тут і платять за прибудинкову територію, бо у ЖЕКу вона значилася як прибудинкова".

Іван Піпаш каже: ділянку виставила на продаж міська рада 2004-го року. Він перекупив її у попередніх власників. Кореспондентам Суспільного документів Іван Піпаш не показав, сказав, що копії віддав мешканцям.

Іван Піпаш, власник земельної ділянки: "У майбутньому я як священник планую поставити тут Українську православну церкву. Мені не хочеться конфліктів. Я не заради того купив землю, щоб був конфлікт".

Віра Максимюк Голова ОСББ "Конякіна, 17" каже, що ознайомилася із наданими Іваном Піпашом документами. З її слів, земля - у його власності, дозволів на будівництво він не має.

Віра Максимюк, голова ОСББ "Конякіна, 17": "Ми зараз подаємо лист на комісію департаменту ЖКГ , що вони перевірили, чи на цій ділянці можна проводити будівництво, бо переносилася труба кілька років тому. Під його ділянкою проходять комунікації водоканалу, Луцьктепла і так далі".

Заступниця начальника містобудування і архітектури Луцької міської ради Софія Гула каже: якщо ділянка у приватній власності, то встановлення паркану – законне і дозволів не потрібно.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди