Харківські спортсмени здобули 19 медалей Кубку України з шорт-треку та увійшли до збірної Харківська обласна державна адміністрація

Харківські спортсмени здобули п'ять золотих, шість срібних та вісім бронзових нагород на Кубку України з шорт-треку. За підсумками змагання п'ятеро харків'ян увійшли до збірної України, яка поїде на чемпіонат Європи.

Змагання за участі 40 спортсменів проходили у харківському льодовому комплексі "Салтівський лід", повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Спортсмени змагалися на дистанціях 500, 1000 та 1500 метрів серед чоловіків та жінок, а також в естафетах.

У жіночій естафеті на 3000 метрів харків'янки посіли усі призові місця.

Перемогу здобула команда "Харків-1", до складу якої увійшли спортсменки Марія Долгополова, Уляна Дуброва, Софія Хочина, Марія Старченко. Другою стала команда "Харків-2" — Світлана Репецька, Тетяна Зарванська, Вікторія Червенко, Мирослава Селюкова.

Ще одна харків’янка Анастасія Філонич посіла третє місце у складі об’єднаної команди "Харків-Київ".

Харківські спортсмени здобули 19 медалей Кубку України з шорт-трекуХарківська обласна державна адміністрація

У чоловічій естафеті на 5 тисяч метрів золото здобула команда "Харків-1", до складу якої увійшли Владислав та Микита Неміро, Данило Федоренко, Дмитро Покровський. Третє місце посіла команда "Харків-2", в якій змагалися Богдан Мошенський, Данило Бергін, Ростилав Леонтенко, Раміль Белевцов.

За підсумками Кубку сформували збірну України, яка з 22 по 24 січня змагатиметься за медалі чемпіонату Європи у Ґданську.

До складу збірної увійшли п’ять представників Харківщини: Марія Долгополова, Світлана Репецька, Уляна Дуброва, Тетяна Зарванська та Владислав Неміро.