Виставку робіт В’ячеслава Приходька відкрили в Ужгороді

Виставку робіт В’ячеслава Приходька відкрили в Ужгороді

Виставку робіт В’ячеслава Приходька відкрили в Ужгороді Оригінальне

Виставку робіт закарпатського художника В’ячеслава Приходька відкрили сьогодні в обласному музеї ім. Йосипа Бокшая. Її організували до 80-річчя від дня народження митця. Представили майже 70 робіт, розповіла організаторка, дружина художника Олена Приходько

Найбільше В’ячеслав Приходько любив малювати Ужгород, згадує його дружина Олена Василівна. На виставці виріши показати останні роботи, створені художником. Особливою для Олени Приходько є картина під назвою «При надії».

ОЛЕНА ПРИХОДЬКО, дружина художника

«Вона є дуже символічною, на мій погляд. Тому що зображена жінка при надії. Власне, це Мадонна. І не випадково, цілком вмотивовано, художник обирає іконографічну манеру відтворення, образотворення. Тобто в центрі основний герой – це жінка, це матір. Вона є символічною, звичайно. Надзвичайно дорогою для нас. Можна сказати – це остання робота його життя.»

Під час відкриття, виступив академічний камерний хор «Кантус». Олена Приходько розповіла, це був улюблений хор митця.

Прийшла на відкриття виставки Віра Федоранич. Розповідає, разом з В’ячеславом Приходьком працювали в обласному художньому інституті.

ВІРА ФЕДОРАНИЧ, відвідувачка

«Це була неймовірна людина. Це була людина з неймовірним відчуттям гумору, відчуттям життя. І саме тому я сьогодні тут. Це є одним із приводів згадати пана В’ячеслава. Згадати ті моменти, які ми переживали в якихось місцях разом.»

Як художник-початківець, надихається роботами В’ячеслава Приходька Василь Парій.

ВАСИЛЬ ПАРІЙ, відвідувач

«Стиль своєрідний. Я трошки в іншому ракурсі пишу робити. Але треба вчитися. Тому що кожне спілкування з кожним художником додає тому художнику, який спілкується, щось для себе. Візьму і я щось для себе.»

Триватиме виставка робіт В’ячеслава Приходька в обласному музеї ім. Бокшая два тижні.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди