На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школу

На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школу

На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школу UA.Волинь

У селі Любохини Старовижівського району відкрили нову школу, це - другий новозбудований навчальний заклад, який запрацював в області цього тижня. Зі слів директорки школи Руслани Яцук, у закладі 19 класних кімнат, 3 лабораторії, 2 кабінети інформатики та 3 майстерні.

Софія Шукач, школярка: "Я хотіла, щоб вона відкрилася і щоб було добре вчитися. Вона велика і гарна".

Тетяна Дячук, мама: "Школу чекали вже давно. Ще ми ходили у школу і нам казали, що будете закінчувати школу у новій.Ми того не побачили, а наші діти. Ми усі задоволенні, що наші пішли у нову школу. Це неймовірно".

На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школуUA.Волинь

На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школу

Опісля урочистостей дітей запрошують оглянути новий навчальний заклад. Заклад розрахований на 198 учнів, навчатимуться у ньому - 297. До цього учні навчалися у дві зміни у старому приміщенні, розповіла директорка школи Руслана Яцук.

Руслана Яцук, директорка школи: "У нас навчаються тільки діти жителі села Любохині. Ми маємо 19 класів, серед яких ми маємо вісім класів початкової ланки, два старших класи та класи основної ланки. Ми маємо і спортивну залу і актову залу, де наші діти матимуть можливість показати свої таланти. Усі знають ,що актовою залою був у нас звичайний кабінет історії".

Перший урок для другокласників проводить класовод Олена Слинявук. Вчителька каже: діти не могли дочекатися відкриття нової школи.

Анастасія Козловська, школярка: "Добре сидіти за партами новими, краще, ніж у тій школі".

Максим Киричук, школяр: "Вельми мені подобаються штори, вони закриваються красіво. У цій школі вельми великі класи. Не заблудився ні разу".

На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школуUA.Волинь

На Волині за тиждень відкрили другу новозбудовану школу

Ольга Боярчук, мама: "Ми приходили не один раз, прибирали. Допомагали нашій вчительці. Як могли так і допомагали. Наші чоловіки помагали по усій школі".

Вперше за нові парти сіли і старшокласники

Марія Веліч, десятикласниця: "Коли я йшла у перший клас, то обіцяли, що я піду у нову школу. Наша школа дуже сучасна. У нас є багато нових кабінетів, яких не було у старій школі. Напевно вона і найгарніша у районі".

Віталій Бобела, одинадцятикласник: "Коли заходиш у хімічний клас, то там такі умови. Біля кожної парти є вода. Можна проводити різні досліди".

Це - шкільна їдальня. Кухар Галина Бура розповідає, розрахована вона на 90-т дітей.

Галина Бура, кухар: "Ми вже хочемо скоріше сюди перейти, ми хочемо працювати. У нас тут все нове обладнання. Нові плити, тут нові котли. Ми на таких не працювали. Є картоплечистка, посудомийна машина".

З вересня минулого року Віталія Корнелік працює медичною сестрою Каже: раніше її кабінет був у шкільній бібліотеці.

Віталія Корнелік, медична сестра: "Дітки до мене часто звертаються, то болить голова, то впали і розбили коліно. Зараз я маю гарний кабінет і маю усе обладнання. Маю стерилізатори, холодильник на медикаменти".

Школу в Любохинах будували 9 років. Кошторис склав 83-ри мільйони гривень,- розповіла Людмила Плахотна начальниця управляння освіти Волині.

Нагадаємо, у понеділок 13-го січня нова школа запрацювала у Камінь-Каширському районі, у селі Осівці. Там за нові парти сіли 235 учнів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди