Замість бібліотек – хаби

Замість бібліотек – хаби

Замість бібліотек – хаби undefined

11 січня уряд країни підписав меморандум про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією у рамках реалізації проєкту «Дія. Цифрова освіта». У рамках нього, міські бібліотеки мають поступово перетворитися на хаби, тобто, центри, що сприятимуть підвищенню цифрової грамотності громадян.

Замість бібліотек – хабиundefined

Дослідження потреб жителів Запоріжжя та області щодо вдосконалення бібліотеками надання електронних послуг, здійснила громадська організація «Запорізька бібліотечна асоціація». Сьогодні її представниці оголосили результати роботи 10-ти фокус-груп: шести у Запоріжжі й чотирьох в області. Загалом були опитані 89 осіб. Комп’ютерні курси, консультації громадян із використанням електронних сервісів та інші подібні послуги найбільш затребувані у вікової категорії 26-ти – 40-ка років. Лідерами з цифрової освіти є бібліотеки Мелітополя, Токмака, Чернігівського та Приазовського районів. Однак, констатували, що зараз відсутній уніфікований алгоритм роботи, обізнаність бібліотекарів у електронних технологіях - на різному рівні.

Замість бібліотек – хабиundefined

«У лютому 2020 ми трансформуємо ЗОУНБ у регіональний консультаційно-тренінговий центр. Ми хочемо показати громаді, що бібліотеки - це сучасно, корисно для них. І ми намагаємося показати це не тільки громадянам, але і владі, особливо це стосується ОТГ. Щоб не закрили, потрібно показати, що вони потрібні. Що вони сучасні. Вони розвиваються. Дослідження потреб жителів Запоріжжя та області щодо вдосконалення бібліотеками надання електронних послуг, здійснила громадська організація «Запорізька бібліотечна асоціація». Сьогодні її представниці оголосили результати роботи 10-ти фокус-груп: шести у Запоріжжі й чотирьох в області. Загалом були опитані 89 осіб. Комп’ютерні курси, консультації громадян із використанням електронних сервісів та інші подібні послуги найбільш затребувані у вікової категорії 26-ти – 40-ка років. Лідерами з цифрової освіти є бібліотеки Мелітополя, Токмака, Чернігівського та Приазовського районів. Однак, відсутній уніфікований алгоритм роботи та обізнаність бібліотекарів у електронних технологіях - на різному рівні», - розповіла журналістам Суспільного представниця громадської організації «Запорізька бібліотечна асоціація» Ганна Мацієвська.

представниця громадської організації «Запорізька бібліотечна асоціація» Ганна Мацієвськаundefined

представниця громадської організації «Запорізька бібліотечна асоціація» Ганна Мацієвська

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди