Законопроєкт про працю подав у парламент прем`єр Олексій Гончарук

Законопроєкт про працю подав у парламент прем`єр Олексій Гончарук

Законопроєкт про працю подав у парламент прем`єр Олексій Гончарук Оригінальна

Роботодавець за власної ініціативи може отримати право розірвати трудовий договір з працівником. Такі та інші зміни вказані у проєкті Закону про працю.

Олександр Уляков працює електромонтером у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі два роки. Чоловік занепокоєний тим, що мають вносити зміни до Закону “Про працю”, де роботодавець з власних підстав може звільнити працівника. Говорить, боїться того, що такий закон можуть ухвалити.

- Це буде свого роду теж стрес і такий стрес, який вплине на все: і на фінансову сторону і на матеріальну зацікавленість. І для людини, не тільки для мене, для будь-якої людини, як правил,о це стрес - звільнення. Я категорично проти звільнення, будь-якого звільнення, а тим більше без причини, без нічого. Я хотів би, щоб почули не тільки глядачі, але і всі люди, і все-таки підтримали мою думку з приводу звільнень, - каже Олександр Уляков.

У Києві сьогодні відбулась акція протесту проти прийняття Закону про працю. Голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш говорить, чому виступає проти прийняття цього закону: "А чи не забагато преференцій для роботодавця, який платить маленьку заробітну плату і забирає всі соціальні гарантії, які в нас повинні працювати на людину за Конституцією".

- Роботодавцям потрібен механізм, щоб прощатися з недобросовісними працівниками, - пояснив міністр економрозвитку Тимофій Милованов. - Роботодавець, якщо захоче, в будь-якому разі знайде причину для звільнення.

Нагадаємо, законопроєкт про працю подав у парламент прем’єр Олексій Гончарук. Документ скасовує паперові трудові книжки - замість них будуть електронні. Щодо робочого часу, то пропонують зберегти 40-годинний робочий тиждень, а ще легалізувати гнучкий графік і дистанційну роботу. Вихідний же має бути не менш як 24 години. Оплачувана відпустка залишиться - це щонайменше 24 дні. Хочуть дозволити звільнити працівника, якщо він двічі за півроку порушить умови трудового договору. Або ж буде відсутній на роботі понад 4 місяці, або 150 днів упродовж робочого року внаслідок тимчасової непрацездатності. Про звільнення працівника мають попередити завчасно, або ж звільнити одразу й виплатити компенсацію. Вагітних і тих, хто в декреті, звільнити не зможуть. Документ також ліквідовує різницю у зарплаті чоловіків і жінок, якщо ті виконують однакову роботу. Забороняється чинити тиск на працівників через колір шкіри, політичні та релігійні переконання, сексуальну орієнтацію тощо.

Автор – Олександр Гресь, оператор – Сергій Куропятник

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди