Футбольний клуб із Німеччини продав понад 72 тисячі квитків на матч без глядачів: як це можливо twitter.com/DynamoDresden

Шалена підтримка вболівальників із третього дивізіону чемпіонату Німеччини.

Дрезденське "Динамо" реалізувало понад 72 тисячі квитків на "матч-привид" проти "Дармштадта" у Кубку Німеччини. Про це повідомив офіційний "Твіттер" "Динамо".

Усі кошти надійдуть до бюджету клубу, аби підтримати його в період пандемії коронавірусу.

Що сталося

"Динамо" приймало "Дармштадт" у матчі-відповіді другого раунду Кубка Німеччини, в якому поступилося з рахунком 0:3.

Фабіан Шнельгардт відкрив рахунок на 24-й хвилині. В другому таймі Пайк Сенг Хо подвоїв перевагу "Дармштадта" на 59-й хвилині. Сердар Дурсун поставив крапку в матчі на 71-й хвилині, потроївши перевагу своєї команди - 3:0.

Відтак, "Динамо" вилетіло з Кубку Німеччини.

Але найцікавіше в цьому протистоянні - саме поведінка вболівальників. Так, через пандемію коронавірусу та заборону на відвідування матчів ніхто з них не зміг потрапити до "Рудольф Харбіг". Але при цьому, клуб продав 72 112 віртуальних квитків на стадіон. Сама арена вміщує лише 32 066 уболівальників.

Пізніше в клубі повідомили, що змогли заробити завдяки такій акції на 360.5 тис. євро.

"Число дня 72 112. Тому що на матчі "Динамо" - "Дармштадт" було саме стільки "привидів". Дякуємо вам ще раз за цю підтримку, вболівальники "Динамо", - повідомив офіційний "Твіттер" клубу.

• Вперше такую ідею впровадили навесні 2020-го року після початку пандемії коронавірусу та вже відновлення змагань у Німеччині. Тоді клуб третьої німецької Ліги "Юрдіген 05" таким же чином попросив у фанатів підтримки через фінансові труднощі.
  • А в елітному дивізіоні німецького футболу - Бундеслізі, менхенгладбахська "Боруссія" продавав своїм уболівальникам місця на трибунах "Боруссія Парк", встановлюючи туди картонні фігури з фотографіями тих, хто придбав квитки на це місце.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start