Вирощує мікрозелень під музику. Діджей Олександр Вальмонт. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Вирощує мікрозелень під музику. Діджей Олександр Вальмонт. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Вирощує мікрозелень під музику. Діджей Олександр Вальмонт. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ agro-yug.com.ua

До пандемії криворізький ді-джей Олександр Вальмонт мав улюблену роботу і нічого змінювати не планував. Та коли навесні 2020-го розпочався карантин, а ресторани, івент-агенції та нічні клуби закрилися, згадав про те, як наприкінці минулого року з цікавості спробував вирощувати мікрозелень. Про те, як хобі переросло у справу, чоловік розповів Суспільному.

Свій експеримент з вирощування мікрозелені Олександр розпочав у невеликому приміщенні площею 12 квадратних метрів, де стояв один стелаж. Масштаби зростали, і згодом приміщення перетворилося на маленьку теплицю. Але й там дуже скоро забракло місця. Тоді чоловік облаштував мікроферму, яку вважає ще й особистим простором.

"Вдома ти не послухаєш гучно музику, а тут я можу це зробити у дванадцять, у два, три ночі. Коли мені захочеться. Є і теплиця, і є місце, де я займаюся музикою з людьми, які приходять у гості. Я навчаю людей грати електронну музику", - говорить Олександр.

Міська мікроферма – це стелажі зі здоровою та корисною зеленню, теж мікро. На старті проекту чоловік вирощував понад два десятки культур. Потім зрозумів, що користуються попитом не більше десяти: горох, редис, гірчиця, капуста, броколі, рукола, їстівні квіти.

"В цих маленьких росточках – вся сила рослини, яка виросте. І поки вони не віддали свій третій листочок, це все знаходиться у цих маленьких двох листочках. Вони зберігають увесь смак. Два ось цих листочки будуть мати смак редиски", - пояснює фермер.

Для мікрозелені Олександр використовує метод гідропоніки – це вирощування рослин без ґрунту. Коріння занурюють у воду або живильний розчин на спеціальних волокнах, регулюють подачу світла, води та вентиляції.

Допомогає Олександру вирощувати мікрозелень майбутній агробіотехнолог Олег Томілін. Каже, у столичному університеті здебільшого навчають традиційним методам вирощування. Тут же усе швидше, продуктивність з одного гектара виходить вищою, аніж у природі, на традиційних фермерських полях.

"У мене батько агроном, я знаю, що таке вирощувати на полях. Треба переходити на теплиці. Якщо зробимо хоча б чотири яруси – це вже буде не один, а чотири гектари теплиці. У нас нема сезонної переробки, можемо вирощувати постійно", - говорить Олег.

Чоловіки кажуть: наразі не розглядають свою міську мікроферму як бізнес. Вирощування мікрозелені енергозатратне, а клієнти постійного прибутку не дають. Усі виручені кошти йдуть на те, щоб теплиця жила.

Та зупиняти свій спонтанний карантинний стартап не збираються, тільки розвиватимуть. Сподіваються, що через декілька років він приноситиме користь для усіх людей.

Читайте також

Вирощує 20 видів мікрозелені. Богдан Коваленко. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди