Люди в масках лякають відвідувачів бару у Рівному. Що відомо про цей пранк

Люди в масках лякають відвідувачів бару у Рівному. Що відомо про цей пранк

Ексклюзивно
Люди в масках лякають відвідувачів бару у Рівному. Що відомо про цей пранк
salvador.pranks/tipove_rivne

В Рівненських соціальних мережах опублікували відео, на якому люди у масках з популярного серіалу "Паперовий будинокСеріал знятий у жанрі кримінальної драми або, точніше, фільму-пограбування. Дія розгортається навколо групи авантюристів на чолі з Професором, що планують пограбування Іспанського королівського монетного двору." забігають в один із закладів, а в руках тримають предмети, схожі на пістолети. Усе, що відбувалось, знімали на декілька камер. І хоч на відео чути, що "нападники" пізніше озвучили, що це пранк – у соцмережах користувачі засудили такий розіграш.

Суспільне ідентифікувало заклад – це лаундж-бар "143 LOUNGE". Зранку 24 грудня журналісти туди звернулись за коментарем. Адміністраторка закладу телефоном відмовилась щось коментувати і запропонувала написати власникам в соціальній мережі.

Ми написали одному із власників закладу та на головну сторінку "143 LOUNGE. RV" в Instagram. На запитання так ніхто і не відповів.

У пресслужбі поліції повідомили, що до них звернень з такого приводу не було.

Читайте також: У Рівному "пранкер" виклав відео нападу на дівчину. Як відреагували мережі й поліція

Суспільне протягом дня намагалось зв'язатись з адміністрацією закладу, аби дізнатись більше про пранк. Уже ввечері нам повідомили, що в закладі про зйомки знали завчасно і вони були заплановані.

"Це просто в мережу виклали проморолик, а 25 числа вийде короткометражне відео, що там відбувалось. Все заплановано й ніхто поліцію не викликав. Це зйомки нового серіалу рівненськими режисерами. У нас попросили зняти локацію", – розповів бармен, який виконує обов'язки адміністратора і не захотів називатись.

На запитання журналістів, яку мету має фільм та хто є автором – не відповіли.

На початок