Різдвяна меса з Ватикану — наживо на Суспільному

Різдвяна меса з Ватикану — наживо на Суспільному

Різдвяна меса з Ватикану — наживо на Суспільному

У четвер і п’ятницю, 24 та 25 грудня, суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА та усі регіональні канали Суспільного покажуть трансляцію різдвяного богослужіння й урочистостей у Ватикані.

24 грудня о 20:25 в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ та регіональних каналів Суспільного розпочнеться показ нічної Різдвяної Літургії під проводом Святішого Отця Франциска в базиліці Святого Петра. Суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА покаже трансляцію вночі 25 грудня о 1:00 та о 9:05 – побачити її можна також на нашому сайті в розділі "Онлайн".

25 грудня о 12:55 суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та регіональні канали Суспільного транслюватимуть Різдвяне привітання й Апостольське благословення для Риму і цілого світу Urbi et Orbi Святішого Отця Франциска з площі Св. Петра у Ватикані. Телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже Різдвяне привітання з Ватикану о 14:20 – побачити її можна також на нашому сайті в розділі "Онлайн".

Обидві трансляції коментуватимуть головний редактор дирекції телебачення Суспільного мовлення Юрій Макаров, отець Римсько-католицької церкви Сергій Панченко та журналістка Ольга Галаненко.

Нагадаємо, суспільний мовник щорічно транслює головні святкові богослужіння з Ватикану.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше