Набір першокласників до шкіл Франківська відбуватиметься лише через електронну чергу

Набір першокласників до шкіл Франківська відбуватиметься лише через електронну чергу

Набір першокласників до шкіл Франківська відбуватиметься лише через електронну чергу
Фото: УНІАН

З першого березня 2021-го року набір до закладів загальної середньої освіти Івано-Франківська відбуватиметься лише через електронну чергу. Проєкт рішення щодо її запровадження ухвалили на сесії Івано-Франківської міської ради.

Запроваджуючи електронну чергу до шкіл Івано-Франківська, міський голова Руслан Марцінків планує вирішити кілька проблем: усунути можливу корупційну складову при прийомі, фіксувати точну кількість дошкільнят, які будуть вступати до шкіл міста, і кількість місць у закладах освіти.

Електронна реєстрація на вступ до першого класу шкіл Івано-Франківська обов'язкова для всіх. Про це повідомила заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

Вона наголосила, що батькам, які вже подали всі належні документи для вступу дітей до школи, також необхідно зареєструвати їх в електронній системі: "В подальшому планується ввести таку реєстрацію для всіх класів (2-11). Якщо батьки захочуть перевести дитину в іншу школу - будуть бачити вільні місця згідно з реєстром".

На сесії міської ради директор департаменту освіти та науки міськради Ігор Максимчук пояснив: "Батьки зможуть самостійно реєструватися на електронному порталі. Це буде швидко та прозоро, можна буде дізнатися, чи є вільні місця у тих чи інших закладах".

Депутатка міськради Мар’яна Вершиніна закликала не голосувати за проєкт рішеня: "Наразі ні батьки, ніхто інший не знає про це рішення. Громадськість має бути ознайомлена з ним, тому сьогодні закликаю за проєкт не голосувати".

Читайте також

На початок