Прикарпатець став чемпіоном Європи з Таеквон-До

Прикарпатець став чемпіоном Європи з Таеквон-До Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника

Аспірант Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Андрій Данищук виборов перше місце на чемпіонаті Європи з Таеквон-До. Про це йдеться на сайті університету.

Змагання проходили в режимі онлайн. Близько 400 учасників з 14-ти європейських країн змагалися у розділі "Таеквон-До. Формальні вправи (туль)".

Україну на чемпіонаті представляли 29 спортсменів з Києва, Дніпра та Івано-Франківська.

Від нашого міста участь у європейському турнірі взяли восьмеро спортсменів. Серед них - і аспірант факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету. Андрій Данищук виборов перше місце у чемпіонаті Європи у категорії 18-35 , серед чоловіків чорних поясів IV  дану.

До слова, спортсмен очолює Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До ІТФ.