Прем’єра фільму-розслідування "Канабіс. Особливо небезпечний" на UA: КУЛЬТУРА

Прем’єра фільму-розслідування "Канабіс. Особливо небезпечний" на UA: КУЛЬТУРА

Прем’єра фільму-розслідування "Канабіс. Особливо небезпечний" на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 26 грудня, о 19:50 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА та всі регіональні канали Суспільного покажуть прем’єру документального розслідування "Канабіс. Особливо небезпечний" про медичний канабіс в Україні. 

Мільйони хворих стали заручниками боротьби груп впливу на ринку наркотичних препаратів в Україні. Глядачі побачать історію про людей, біль та страждання яких здатні полегшити препарати з медичним канабісом.

Герої фільму — це люди, які вже мають досвід використання препаратів з канабісу в медичних цілях і діляться цим досвідом із глядачем, це науковці та лікарі, які вважають зміни у законодавстві необхідними, а також ті, хто категорично проти цих змін.

Прем’єра фільму-розслідування "Канабіс. Особливо небезпечний" на UA: КУЛЬТУРА

"Медичний канабіс — популярна, але малодосліджена в Україні тема. Суспільство загрузло в нав'язаних стереотипах від "це нешкідливі, винятково ненаркотичні речовини" до "це шлях до геноциду тотальною наркоманізацією". Ми спробували розібратися в темі, виключивши симпатії й емоції. Кому потрібен? Що лікує? Що справді треба зробити, щоб пацієнти мали до нього доступ і де любителі вуличної марихуани й ті, хто потребує її лікувальних властивостей, беруть її зараз. Наш фільм — це 50 хвилин різних досвідів у кадрі та два з половиною місяці дослідження міфів і маніпуляцій — поза кадром", — каже шефредакторка творчого об’єднання розслідувань на UA: ПЕРШИЙ і авторка фільму Інна Білецька.

Що таке "медичний канабіс"? Чи правда, що він допомагає хворим? Чи варто дозволити його використання в Україні? Як росте і розвивається сірий ринок медичної та чорний ринок вуличної марихуани? Журналісти Суспільного шукали відповіді на ці запитання у документальному фільмі-розслідуванні.

Дивіться фільм-розслідування власного виробництва "Канабіс. Особливо небезпечний" о 19:50 на телеканалі UA: КУЛЬТУРА та на усіх регіональних каналах Суспільного.

Зазначимо, фільм "Канабіс. Особливо небезпечний" — четверте розслідування власного виробництва журналістів Суспільного. Попередній фільм "Помилка 83" розкриває корупційні схеми українських медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше