Стали відомі результати виборів у "Запорізькій політехніці"

Стали відомі результати виборів у "Запорізькій політехніці"

Стали відомі результати виборів у "Запорізькій політехніці" Суспільне Запоріжжя

21 грудня у Національному університеті "Запорізька політехніка" відбулися вибори ректора вищого навчального закладу. Про результати голосування Суспільному повідомив один з кандидатів, проректор з науково-педагогічної роботи "Запорізької політехніки" Віктор Грешта.

Згідно протоколів голосування - Віктор Грешта набрав 477 голосів, Едуард Гугнін - 497 і Олександр Овчинников - 197. Таким чином, до другого туру пройшли Віктор Грешта та Едуард Гугнін. Засідання організаційного комітету, офіційне прийняття рішень щодо затвердження результатів голосування і призначення другого туру виборів на посаду ректора Запорізької політехніки відбудеться сьогодні, 23 грудня. А дата другого туру, за словами Грешти, буде призначена скоріше за все на 28 грудня.

"Проте планується оргкомітетом визнати недійсним голосування в Запорізькому фаховому коледжі комп’ютерних технологій. Підстава для такого невизнання полягала в тому що вибори здійснюються шляхом прямого таємного голосування, яке триває з 9 до 15.00. А в Запорізькому коледжі комп’ютерних технологій голосування почалося о 9.00 і на 13.20 проголосували абсолютно всі виборці за списком. Тому виборчою комісією №2 було прийнято рішення про те, що голосування закінчилося, підрахунок був проведений,"- повідомив Віктор Грешта.

Кандидат Е. Гугнін почав вимагати визнання виборів на цій дільниці недійсними. Таким чином, результат волевиявлення всього колективу коледжу комп’ютерних технологій (48 голосів за Грешту, 6 за Овчинникова і 1 голос за Гугніна) було анульовано.

Нагадаємо, студенти та викладачі національного університету «Запорізька політехніка» 21 грудня вибирали ректора. Голосували на 6-ти виборчих дільницях – у головному корпусі вишу та в 5-ти відокремлених структурних підрозділах - фахових коледжах Запоріжжя, Бердянська й Токмака. Між собою змагались три кандидати: Віктор Грешта, Едуард Гугнін та Олександр Овчинников. Загалом, у виборах ректора національного університету «Запорізька політехніка» взяли участь 2000 викладачів, 11 500 студентів, представники невикладацького складу навчального закладу.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди