Юні футболісти Житомирщини – срібні призери Всеукраїнського турніру "Львівський лицар"

Юні футболісти Житомирщини – срібні призери Всеукраїнського турніру "Львівський лицар" Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА

10-11 грудня у Львові відбувся Всеукраїнський турнір з футболу "Львівський лицар" серед юнаків 2009 року народження. Житомирщину у змаганнях представляла команда під керівництвом тренера-викладача Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Креденцера. Юні футболісти Бердичева стали срібними призерами турніру.

Про це Суспільному розповів директор Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Максим Обшта. За його словами, у змаганнях брали участь команди з Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей.

У груповому раунді турніру юні футболісти Бердичева перемогли Львівську команду "Карпати" з рахунком 4-1 та команду ДЮСШ з міста Дубно Рівненської області з рахунком 4-1, але поступилися команді з Калуша Івано-Франківської області з рахунком 1-2 та команді Мостиської ДЮСШ Львівської області з рахунком 1-2.

На наступній стадії змагань бердичівські футболісти поступилися команді Вараської ДЮСШ Рівненської області з рахунком 1-2, футбольній академії "Минай" з Закарпаття з рахунком 1-2 та перемогли команду "Галич-Лицар" з Львівської області з рахунком 6-1, посівши друге місце у Всеукраїнському турнірі з футболу "Львівський лицар".

За підсумками змагань, бердичівляни отримали Кубок та срібні медалі. Кращим гравцем турніру став вихованець Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи Владислав Панасюк, якому вручили пам’ятну статуетку.