На кубку України з кікбоксингу команда з Дніпропетровщини посіла перше місце

На кубку України з кікбоксингу команда з Дніпропетровщини посіла перше місце ДонОДА

На кубку України з кікбоксингу ВТКА Дніпропетровська область зайняла перше загальнокомандне місце, здобувши 76 медалей різного ґатунку. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетрвоської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Кубок України з кікбоксингу ВТКА серед дорослих, юнаків та дівчат приймав Дніпро. До змагань приєдналися понад 200 спортсменів.

«Спортсмени Дніпропетровщини взяли 28 золотих, 25 срібних та 23 бронзові медалі. Це чудовий результат, з яким вітаю призерів та тренерів», – зазначив Олександр Пшеничников.

Кікбоксинг – вид спорту, в якому сполучаються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств. Наприклад, ударами ногами та підсічками.