У колонії на Рівненщині в'язень вчинив самогубство. Що про це відомо

У колонії на Рівненщині в'язень вчинив самогубство. Що про це відомо

Ексклюзивно
У колонії на Рівненщині в'язень вчинив самогубство. Що про це відомо
Facebook Катеринівської ВК

На Рівненщині у Катеринівській виправній колонії 22 грудня в'язень вкоротив собі віку. Про це Суспільному стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердили у міжрегіональному управлінні виконання покарань. Поліцейські розслідують умисне вбивство з відміткою самогубство.

Інцидент трапився у Катеринівській виправній колонії №46, що в Сарненському районі. Там повісився 35-річний ув'язнений.

"Дійсно, такий факт був підтверджений. Наразі проводиться службова перевірка, про що буде повідомлено додатково", – повідомила речниця Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Світлана Кіхтан.

Про самі обставини інциденту речниця розповідати відмовилась. Місцева прокуратура за цим фактом проводить свою перевірку, повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Сарненський відділ поліції розслідує кримінальне провадження, розпочате за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство з відміткою самогубство, – уточнили у пресслужбі поліції області.

"Він був засуджений до 15-ти років позбавлення волі, строк його ув'язнення закінчувався у жовтні 2021 року. Сталося це у денну пору, коли засуджений лишився один у камері", – сказала речниця ГУ НП в області Марія Юстицька.

Чоловік одружений не був, але мав родину, – кажуть правоохоронці.

Що відомо

  • Катеринівська виправна колонія – установа середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі.
  • При колонії є арештний дім, дільниця соціальної реабілітації та сектор максимального рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, яким визначено відбування покарання у приміщеннях камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки.
На початок