Кінокомпанія MGM розглядає можливість продажу студії

Кінокомпанія MGM розглядає можливість продажу студії

Кінокомпанія MGM розглядає можливість продажу студії

Як повідомляє The Wall Street Journal, MGM Holdings Inc., материнська компанія голлівудської кіностудії MGM, вже найняли консультантів для потенційного продажу студії. Вони вважають, що її бібліотека буде привабливою для компаній, що працюють зі стримінгами.

Ринкова вартість MGM включно з боргами становить близько 5,5 мільярдів доларів. Хто може бути зацікавлений в покупці – поки невідомо, проте студія вже навряд чи переживе пандемію через свої витрати.

MGM володіє франшизою про Джеймса Бонда і ще більш ніж 4 тисячами найменувань, до яких входять трилогія "Гоббіт", серія фільмів "Роккі" і такі телевізійні серіали, як "Вікінги" і "Розповідь служниці".

Кінокомпанія MGM розглядає можливість продажу студії
Наразі вихід "007: Не час помирати" запланований на 2 квітня 2021 року, але невідомо, чи зміниться дата прем'єри у зв'язку з інформацією про продаж.

Про наявність проблем у MGM стало відомо ще у жовтні, коли видання Variety розповіло, що студія хотіла продати права на показ "Не час помирати" стримінг-сервісам за 600 мільйонів доларів. Щонайменше Netflix і Apple тоді визнали цю суму за один фільм занадто великою.

MGM опинилась у безвихідній ситуації, оскільки, на відміну від інших великих студій, у неї немає свого стримінгового сервісу, який допоміг би хоч якось скоротити збитки під час кризового періоду.

Упродовж останніх років кіностудія розглядала можливість продажу кілька разів, проте потенційні покупці не готові були заплатити її ціну. Компанія очікує, що цього разу її пропозиція викличе інтерес не тільки у традиційних гравців Голлівуду, але й у міжнародних медіакомпаній і приватних інвесторів.

Що відомо

  • MGM ("Метро-Голдвін-Маєр") – американська медіакомпанія, яка спеціалізується на виготовленні та прокаті кіно- і відеопродукції. Була заснована в квітні 1924 року. У скарбниці кінокомпанії понад 200 нагород "Оскар".
  • 3 грудня на своєму офіційному сайті студія Warner Bros. повідомила, що випустить всі фільми свого виробництва водночас у кінотеатрах і на стримінговому сервісі HBO Max. Причиною незвичної моделі дистрибуції стала напружена ситуація через пандемію Covid-19.
  • За даними Statista, станом на середину березня світова кіноіндустрія зазнала збитків у розмірі 7 мільярдів доларів, а вже під кінець травня цифра збільшилась до 10 мільярдів. Фестивалі, вихід фільмів та серіалів, зйомки — всі ці складні та витратні процеси скасовуються та переносяться.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ