Частка аудиторії телеканалу UA: Культура зросла на 25% за 11 місяців

Частка аудиторії телеканалу UA: Культура зросла на 25% за 11 місяців

Частка аудиторії телеканалу UA: Культура зросла на 25% за 11 місяців

За 11 місяців 2020 року телеканалам UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА вдалося наростити показники у порівнянні з минулим роком. Сумарна середня частка аудиторії суспільних телеканалів UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА за 11 місяців цього року в порівнянні з аналогічними показниками 2019 року сягнула 1,03% (аудиторія 18+, вся Україна).

Частка аудиторії телеканалу UA: ПЕРШИЙ за 11 місяців цього року в порівнянні з аналогічними показниками 2019 року зросла на 33% — із 0,69% до 0,92%, а частка UA: КУЛЬТУРА зросла на 25% — із 0,09% до 0,11%.

Зростання вдалося досягти завдяки ретельній роботі з покращення якості контенту власного виробництва, систематизації роботи із сітками мовлення каналів та концентрації високоліквідного контенту у праймових слотах.

Нагадаємо, Суспільний мовник цього року отримав майже вдвічі менше фінансування, ніж передбачено Законом України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", а також змушений був працювати понад три місяці із заблокованими рахунками та виплатити борг перед Euronews, який виник через зобов’язання, взяті на себе колишньою НТКУ багато років тому. 

Також через Covid-19 були скасовані й перенесені міжнародні рейтингові проєкти, а суспільним телеканалам довелося відмовитися від виробництва й закупівлі низки передач та фільмів через обмежений бюджет і карантин в Україні.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше