Прийняття бюджету та кадрові питання. У Запоріжжі розпочалась позачергова сесія міської ради

Прийняття бюджету та кадрові питання. У Запоріжжі розпочалась позачергова сесія міської ради

Прийняття бюджету та кадрові питання. У Запоріжжі розпочалась позачергова сесія міської ради

21 грудня у Запорізькій міській раді розпочалась друга позачергова сесія. На порядку денному затвердження положення про постійні комісії та регламенту, утворення виконавчого комітету та обрання секретаря і заступників міського голови.

У сесійній залі були зареєстровані 62 депутати з 64 обраних до її складу. Відповідно, сесія розпочала свою роботу. На початку засідання голова фракції "ЄС" Олександр Константинов попросив поставити на голосування питання допуску журналістів до сесійної зали.

Нагадаємо, останні сесії міської ради "з урахуванням карантинних обмежень" проводилися без присутності журналістів. Міський голова Володимир Буряк у відповідь на пропозицію сказав, аби питання було розглянуте юридичною службою.

Далі присутнім депутатам міський голова запропонував "слідувати регламенту" та оголосив про створення шести фракцій у міськраді: "Нова політика", "ОПЗЖ", "Партія Шарія", "Слуга народу", фракція Володимира Буряка "Єднання" та "Європейська солідарність".

12.00 депутати міської ради проголосували за створення секретаріату (у складі 2 осіб), лічильної (у складі 7 осіб) та редакційної комісії (у складі 3 осіб). На черзі обрання секретаря міської ради, на посаду якого була висунута кандидатура депутата Геннадія Наумова, проте він оголосив про конфлікт інтересів та самовідвід. Далі для організації роботи лічильної комісії було оголошено перерву.

Станом на 15.00 робота сесії так і не розпочалася. Перерва триває. Роботу сесії було відновлено о 15.45. Головою лічильної комісії було обрано Корольова Олега Миколайовича від політичної сили “Партія Володимира Буряка “Єднання”. Він розповів про порядок проведення таємного голосування буде відбуватися у кабінеті 313.

Тим часом, представники фракції "ОПЗЖ" висловили незгоду з оголошеною процедурою таємного голосування. "Я в шоці від виступу голови лічильної комісії та не згодна з процедурою, яка оголошена була Корольовим," - прокоментувала депутатка Людмила Огородник. Володимир Кальцев, член фракції ОПЗЖ, також взяв слово за трибуною: "Ми розуміємо, що відбувається. У цій залі хочуть проконтролювати процес голосування, та за інформацією декількох депутатів, вимагають показувати свій бюлетень."

16.25 розпочалася процедура голосування. Першими запросили до голосування преставників фракції "ЄС". На що Константинов повідомив що їх фракція відмовляється від голосування за секретаря міської ради. Причину такого рішення пообіцяли "повідомити згодом представниам ЗМІ, яких не запросили на цю сесію."

Після таємного голосування депутати повернулись до роботи сесії о 18.15. Голова лічильної комісії Корольов повідомив про результати. З 64 присутніх депутатів, отримали бюлетені 35, проголосували - 34. За секретаря Геннадія Наумова віддали голоси 28 депутатів, 2 - проти, 2 - утримались, ще два бюлетені визнані недійсними. Після оголошення результатів, головуючий Володимир Буряк оголосив про закриття позачергової сесії. Наступне пленарне засідання міської ради відбудеться в середу 23 грудня об 11.00

Що відомо

  • На першій сесії міської ради були оголошені результати виборів, Володимир Буряк вдруге склав присягу міського голови.
  • У міськраді Запоріжжя оприлюднили проект бюджету на 2021 рік. У проекті бюджету обласного центру на наступний рік закладено дефіцит у розмірі 25,6 млн грн.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди